Štýlové nápisy - ako a kde ich umiestniť?

Tagy:  interiér, bývanie, byt, dom, doplnky, dekorácie, novinky, miestnosť, dizajn, nakupovanie, nápisy

Sponzorované odkazy:

Štýlové nápisy - ako a kde ich umiestniť?

Rovnako tak ako to, čo nosíte a ako sa líčite, vypovedá trochu o vašej povahe a celkovej náture človeka, je bývanie akousi vašou vizitkou. Niektorí ľudia majú svoje obydlia veľmi strohé, neosobné a fádne. V takom dome sa ale buď sami nemôžu cítiť príjemne alebo sú jednoducho takými osobami, čiže ich interiér dokonale vystihuje. Pokiaľ ale máte radi obývateľné byty a chcete sa u seba doma cítiť vždy príjemne a podobný luxus dopriať aj vašim návštevám, nemali by vám chýbať drobnosti a detaily, ktoré práve robia bývanie také zaujímavé a osobité. Sviečky, vankúšiky, obrázky, fotografie… To všetko sú drobnosti, ktoré sa doma bežne objavujú a ktoré vlastní takmer každý človek alebo rodina. Čím ale interiér dokonale oživiť? Vyskúšajte štýlové nápisy, ktoré len tak niekto nemá!

Späť na pláž

Ste typicky letnými ľuďmi, ktorí milujú svetlo, leto, more a kúpanie? Potom musíte v Slovenskej republike pravdepodobne neuveriteľne trpieť, lebo tu je leto nestále prchavé a predovšetkým krátke. Prečo by ste sa ale mali uspokojiť so zimou a prispôsobovať jej tiež svoj interiér? Zaobstarajte si nápisy oslavujúce práve tak zbožňované ročné obdobie a myslite na leto a pláže kedykoľvek sa na dekoráciu pozriete. Štýlový nápis beach kúpite na e-shope PUREHOME.COM za 19 €. A kde nápis umiestniť? Čo tak v obývacej izbe?

Autor: PUREHOME.COMAutor: PUREHOME.COM

Kútik pre seba

Muži si zvyčajne vystačia s ovládačom od televízora a priestrannou pohovkou, ženy často potrebujú mať nejaký ten súkromný kútik sami pre seba, kde si môžu v pokoji prečítať knihu, oddýchnuť si alebo sa nalíčiť a upraviť manikúru. Ak takýto kútik s toaletným stolíkom vlastníte, dajte všetkým jasne najavo, že ide práve o vaše miestečko, kam nikto iný nemá prístup, a to ani partner ani deti. Obstarajte si napríklad nápis slečna vo francúzštine, ktorý má istý glanc a štýl. Cena nápisu je na e-shope PUREHOME.COM 26 €.

Autor: PUREHOME.COMAutor: PUREHOME.COM

Párty u vás doma

Na vysokej škole ste vymetali jeden večierok za druhým, ale čo ste sa usadili, zaobstarali si krásny dom a ešte krajšie deti, nemáte príliš náladu na obchádzanie barov a vysedávanie v neznámych miestach? Možno si budete občas pripadať usadlo alebo nudne, avšak nie je nič jednoduchšie, ako usporiadať večierok u vás doma, kam pozvete všetkých svojich priateľov a známych a večer si neskutočne užijete. Nápis coctail alebo párty vyveste v jedálni a uvidíte, že svoju nálepku zábavných ľudí nestratíte. Nápis kúpite na e-shope PUREHOME.COM za 22 €.

Autor: PUREHOME.COMAutor: PUREHOME.COM

Nápis, čo splynie s okolím

Nápisov samozrejme existuje neuveriteľné množstvo a záleží len na vás, pre ktoré sa rozhodnete. Jednoduché jednoslovné frázy na bielom podklade svietiace mottá, ktoré naozaj nemožno prehliadnuť. To všetko môžete mať. Skvelou voľbou pre takmer každý interiér sú opísané plátna zasadené v drevenom ráme. Tento kúsok ladí ako s moderným interiérom, tak s takým kde prevládajú prírodné prvky. Dosku kúpite na e-shope PUREHOME.COM za 59 €.

Autor: PUREHOME.COMAutor: PUREHOME.COM

Článok Štýlové nápisy - ako a kde ich umiestniť? bol publikovaný 10. listopadu 2015 v 00.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...