Bývanie podľa farebných trendov

Tagy:  nábytok, doplnky, interiér, bývanie, byt, dom

Sponzorované odkazy:

Bývanie podľa farebných trendov

Každý preferuje iný štýl interiéru. Niekomu vyhovuje jednoduchosť a elegancia škandinávskej čistoty, v ktorej prevládajú svetlé odtiene, drevo a zaoblené tvary. Iní zase uprednostňujú farebnosť a zaujímavé motívy a vyobrazenia, ktoré sú originálne a nevšedné. Potrpíte si na farby a chcete mať interiér plný energie a vitality? Potom sa nechajte inšpirovať farebnými kombináciami – tohtoročnej jari a leta, ktoré sú nadčasové a pre každý byt či dom úplne ideálne.

Iste aj vy máte vo svojom dome alebo byte vankúše. Tie sa zvyčajne objavujú v spálni, v izbách, kde spíte vy alebo vaše deti prípadne hostia. Vankúšiky však zďaleka nemusia slúžiť len na spánok, ale tiež plnia dokonalú funkciu dekorácie. Skvele tak vyzerajú na sedacej súprave, v kresle, ale tiež na policiach, v knižniciach a na regáloch. Pozrite sa na ponuku e-shopu barneys.com, kde si dozaista vyberiete. Ceny farebných vankúšikov sa pohybujú okolo 81 €.

Autor: barneys.comAutor: barneys.com

Premýšľate, aké doplnky a dekorácie si do svojho bývania zaobstarať, aby ste mu dodali štýl, vkus, ale zároveň nepôsobiť prekombinovanými dojmom? Potom vás určite nadchne nová kolekcia značky Creation In Color, ktorá prichádza s radom exkluzívnych kúskov pre domácnosť i exteriér. Jedným z veľmi podarených kúskov sú napríklad tieto nástenné hodiny vo farebnom prevedení, ktoré sú dokonale vhodné do každej miestnosti. Cena hodín je na e-shope society6.com 26 €.

Autor: society6.comAutor: society6.com

Kvetové motívy sú symbolom každej jari a leta a tento rok tomu samozrejme nie je inak. S kvetmi nič nepokazíte vo svojom šatníku a rovnako tak sa skvele vynímajú v interiéri každého druhu. Ak sa bojíte kvietkovanej pohovky, ktorá je pomerne zaväzujúca, obstarajte si kvietkované doplnky, ktoré sú skvelou alternatívou ako sa držať trendov a zároveň nezaplavit svoje bývanie kvetmi zo všetkých strán. Čo hovoríte napríklad na tento model z e-shopu lampsplus.com? Cena lampy je príjemných 76 €.

Autor: lampsplus.comAutor: lampsplus.com

Farebný interiér je v kurze a s vhodne zvoleným kúskom môže vášmu bytu alebo domu dodať štýl a oživiť ho. Máte jednoducho zariadenú obývaciu izbu, jednofarebnú jedáleň alebo čisto bielu pracovňu? Potom sa zamerajte na farebný nábytok, ktorý je skvelou voľbou, ako sa vymaniť zo stereotypu a nudného vzhľadu, ktorý by vás po čase začal naozaj nudiť. Inšpiráciou môže byť nová kolekcia značky Microfiber, ktorá prichádza s radom farebných kožených stoličiek a kresiel. Cena sa na e-shope target.com pohybuje okolo 115 €.

Autor: target.comAutor: target.com

Článok Bývanie podľa farebných trendov bol publikovaný 17. června 2016 v 16.00 v rubrike Doplnky a Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...