Akvárium pre každého

Tagy:  Akvárium, akvárium BiOrb, rybičky, akvarijné rybičky, biOrb Life Aquarium, natural habitat

Sponzorované odkazy:

Akvárium pre každého

Akvárium býva alebo by chcelo byť súčasťou domova, kancelárie alebo iných verejných alebo súkromných priestorov, pretože do interiéru vnesie harmóniu, pokoj, vyrovnanosť mysle a estetickú zložku.

Ste tiež milovníci života pod vodou, pestrofarebných rybiek, belavo piesčitého dna a zmietajúcich sa rastlín vo víre vody? Milujete život pod vodou, ale nenachádzate v sebe odvahu ani schopnosť pustiť sa do zakladania náročného akvária? Nevadí, dnes sa už všetkým nadšencom akvaristického života naskytá možnosť vlastniť akvárium bez akejkoľvek činnosti, práce či časových požiadaviek.

Riešením je BiOrb Aquarium, ktoré predstavuje prirodzené prostredie pre život vodných živočíchov. Akvárium BiOrb predstavuje prirodzenú vegetáciu vnútri nádoby pre vodnú faunu i flóru.

Akrylátové priehľadné akvárium je na trhu k dostaniu v troch farebných variantoch: červené, biele alebo čierne. Montáž je veľmi jednoduchá, do hotového akvária stačí pridať iba vodu a rybičky. Súčasťou akvária je LED osvetlenie s automatickým 24 hodinovým prirodzeným osvetlením, vzduchový kompresor, päť fázová filtrácia a transformátor.

Štýlové akvárium BiOrg sa zaiste stane stredobodom pozornosti v každej miestnosti, lebo krištáľovo čistá voda doslova udrie do očí už z veľkej vzdialenosti.

akvárium – exkluzívny doplnok interiéruakvárium – exkluzívny doplnok interiéru
do hotového akvária stačí naliať iba vodu a pridať rybičkydo hotového akvária stačí naliať iba vodu a pridať rybičky

zdroj: http://www.thedesignblog.org/…-life-within

Článok Akvárium pre každého bol publikovaný 19. března 2013 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...