Akvária tak, ako ich nepoznáme

Tagy:  akvárium, akvária, rybička, rybičky, interiérové ​​dekorácie, dekorácie, doplnky, bytové doplnky

Sponzorované odkazy:

Akvária tak, ako ich nepoznáme

Akvaristika patrí medzi nielen medzi krásne, ale tiež medzi veľmi náročné záľuby, ktorým je potrebné venovať dostatok času. Akvárium prináša do interiéru malý, ale napriek tomu dych berúci kúsok živej prírody. Prosperujúce a starostlivo udržiavané akvárium so správnym začlenením do interiérov prináša nádherný a živý obraz, ktorý sa stane okrasou každého domova.

Dnes si predstavíme tak trochu netradičné akváriá s netradičným umiestnením a netradičným interiérovým začlenením. Tiež obsah akvárií nie je štandardný, pretože väčšina z nich disponuje tropickými morskými druhmi rybičiek a rastlín.

Jedinečný dizajn akvárií v podobe konferenčného stolíka, umývadla či zavesenej steny predstavuje v interiéri nielen zábavu, ale predovšetkým vysoký dizajnový prvok. K veľmi zaujímavým a dominantným typom je akvárium v podobe labyrintu, ktoré je tvorené viacerými sklenenými bublinami prepojených trubicami, v ktorých môžu rybky plávať.

Výrazná integrácia rybičiek do nášho každodenného života môže byť v podobe umývadla, kedy budeme pestrofarebnú krásu pozorovať predovšetkým v čase hygieny. Perfektný spôsob na to, ako sa tešiť ráno na prebudení.

Závesné varianty akvárií sú veľmi moderným prvkom interiéru, ktorý však dokáže upútať všetku pozornosť. Tento typ akvárií pôsobí ako rozdeľovač či stena jednotlivých miestností, a to v podobe farebných živých tvorov.

Ďalšou možnosťou môže byť napríklad začlenenie akvária do nábytku, štandardom sú už konferenčné alebo príručné stolíky. Žijúci nábytok disponuje vkusnosťou, dominanciou a príjemným relaxačným elementom.

začlenenie akvária do nábytku dodá interiéru vkusnosť a štýlzačlenenie akvária do nábytku dodá interiéru vkusnosť a štýl
originálne a vkusnéoriginálne a vkusné
dokonalý každodenný zážitokdokonalý každodenný zážitok
maximálny luxusmaximálny luxus

Zdroj: http://dornob.com/…tank-designs

Článok Akvária tak, ako ich nepoznáme bol publikovaný 22. dubna 2013 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...