Aj kúpeľne podliehajú trendom, prerobte si kúpeľňu podľa návrhárov

Sponzorované odkazy:

Aj kúpeľne podliehajú trendom, prerobte si kúpeľňu podľa návrhárov

Rok 2024 letí ako splašený, a tak vás určite zaujímajú trendy ohľadom designu bývania v tomto roku. Pokiaľ vás tento rok čaká rekonštrukcia kúpeľne, čítate správny článok. Prezreli sme za vás množstvo časopisov, aby sme spísali tie najnovšie cool trendy v oblasti kúpeľní.

Ak nemáte na kompletnú dôkladnú rekonštrukciu kúpeľne peniaze, nezúfajte. Aj vďaka výmene pár doplnkov, nákupu nových uterákov a pohárikov na kefky, môžete zmeniť vzhľad kúpeľne aj keď máte veľmi obmedzený rozpočet! Sledujte trendy a inšpirujte sa. Niekedy je menej viac, a pokiaľ máte v kúpeľni univerzálnu a nadčasovú farbu dlaždíc a obkladov, práve nové doplnky môžu vašu kúpeľňu významne oživiť. Prečo je to dôležité? Kúpeľne už nie sú čisto úžitkovými priestormi v domácnosti. Majitelia domov sa stále viac snažia vytvárať esteticky aj funkčné kúpeľne, čo znamená, že trendy v dizajne kúpeľní sú pre dizajnérov rovnako dôležité ako trendy pre ostatné miestnosti domova.

Neutrálne teplé farby

Našťastie sa už pomaly upúšťa od tmavo sivých kúpeľní, ktoré vyzerali ako jaskyne a pomaly sa vracajú teplé neutrálne odtiene. Skôr než strohé biele kúpeľne, sa vsádza na teplé biele, krémové a béžové tóny. Kúpeľňový nábytok oživia svetlejšie drevené tóny ako javor a biely dub, sonoma a taupe. Veľmi pekne vyzerá aj ťavia svetlá hnedá. Pokojne aj na uterákoch.

Prírodné zemité tóny

Inšpirujte sa tento rok pri zariaďovaní kúpeľne v prírode, voľte prírodné farby, ktoré v kúpeľni uľahčia oddych a relaxáciu. Keď budete ležať vo vani plnej peny, určite vás viac upokojí béžová, zelenkavá, žltá, než krikľavo červená a tmavo modrá farba. Na obklady a dlažby voľte neutrálne tóny, ktoré ľahko oživíte kvetmi (pokojne umelými) obrazom, či výrazne farebným rámčekom okolo zrkadla.

Článok Aj kúpeľne podliehajú trendom, prerobte si kúpeľňu podľa návrhárov bol publikovaný 2. dubna 2024 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Petra Havlíková. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...