Kreatívne koberce do hravých interiérov

Tagy:  koberce, koberec, kusový koberec, atypické koberce, koberčeky, barevné koberce, interiérové koberce, atypické koberce, koberce dekoračné

Sponzorované odkazy:

Kreatívne koberce do hravých interiérov

K útulnosti domova prispievajú najrôznejšie drobnosti, môže ísť o dekorácie, interiérové ​​doplnky, kvety alebo bytové textílie.

V dnešnom putovaní po dizajnovom interiéri si predstavíme niekoľko kreatívnych kusových koberčekov, ktoré dodajú domovu nevšednú a zaujímavú tvár. Miesto elegancie a decentnosti sa zoznámime s kobercami so štipkou humoru a extrémnej originality.

Zaujímavou podobou a praktickým využitím disponuje Tapistongs pochádzajúci od Lise El Sayed. Jeho originalita spočíva v skutočnosti nekompaktného celku, ktorý je rozbitý domácou obuvou.

Šnúrkový koberec, navrhnutý Nate Siverstein a Andrea Paustenbaugh, pôsobí neuveriteľne zábavným a originálnym dojmom. Spleť jednofarebných i pestrých šnúrok vytvára nádherné plochy, ktoré vyniknú v modernom interiéri.

Koberce s reliéfom krajiny navrhnuté Laurens van Wieringenem pôsobia pohodlne, zábavne a tiež ponúkajú príjemný pocit v spojitosti s pokožkou nohy. Pestrý koberec je vyrobený z malých penových dielcov, ktorých veľkosť je rozdielna. A práve rozdielnosť penových dielcov udáva tvar miniatúrne krajiny.

Milovníkov údenín určite očarí koberec v podobe salámy, ktorý ponúka vtipné riešenie do každého domu. Salámový koberec je navrhnutý nemeckým štúdiom Flachbild a je vyrobený z pletenej vlny.

Volské oko alebo originálna podoba interiérového kusového koberca, ktorý skôr pôsobí ako našuchorená pohovka. Žĺtky sú príjemné a mäkké vankúše, hebučký bielok doslova nabáda k odpočinku.

návrat k prírodenávrat k prírode
tzv. lietajúci koberectzv. lietajúci koberec
štýlový doplnokštýlový doplnok
zábavné puzzlezábavné puzzle
koberec do každej izbičkykoberec do každej izbičky
designová hračkadesignová hračka
originálne koberce do moderných interiérovoriginálne koberce do moderných interiérov

Zdroj: http://freshome.com/…ul-interiors

Článok Kreatívne koberce do hravých interiérov bol publikovaný 3. července 2013 v 16.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...