Ravak kúpeľne

Tagy:  katalóg kúpeľne Ravak, sk kúpeľne RAVAK www, kúpeľne na RAVAK vaňu

Sponzorované odkazy:

Ravak kúpeľne

Keď kúpeľňu, tak RAVAK

Pri vyslovení slovíčka RAVAK si každý človek túto spoločnosť spojí aspoň s výrobou sprchovacích kútov. Firma RAVAK zaplavuje náš trh svojimi produktami už od roku 1991. Vďaka kvalitným výrobkom, ktoré sú nielen technologicky dokonalé, ale aj vzhľadové prevedenie je perfektné, si spoločnosť vytvorila dobrú povesť a získala si teda aj priazeň svojich zákazníkov.

Pôsobnosť firmy

Akciová spoločnosť RAVAK sa presadila hlavne v strednej a východnej Európe. Neskôr začala firma expandovať svoj ​​tovar samozrejme aj do zahraničia. Najväčšími odberateľmi sa stalo Nemecko a Poľsko, potom kvalitu RAVAK sortimentu ocenilo Slovensko a Maďarsko. Teraz je však spoločnosť známa takmer po celom svete, napríklad v Španielsku, Ukrajine, pobaltských štátoch, Spojených Arabských Emirátoch, v Číne (vo viac ako 50 krajinách sveta).

Produkty a novinky

V roku 1991 boli touto spoločnosťou vyrobené prvé sprchové kúty. Roku 1994 uviedla firma na trh nový rad sprchovacích kútov nazvaných Supernova, pre ktoré je charakteristický princíp posuvného otvárania. V roku 1998 začala s výrobou akrylátových vaní. Vďaka tomu, že boli tieto vane už v rozsiahlom stupni vývoja v ostatných štátoch, mohla spoločnosť na túto výrobu nadviazať a zdokonaliť ju.

Medzi ďalšie produkty patria napr. hydromasážne vane. Veľmi obľúbená je vaňa Love story, ktorá je zaujímavá svojím prevedením v tvare srdca.

Ďalej sprchovací kút Whitewater, ktorý je postavený na troch masívnych hliníkových stĺpoch a vonkajší plášť je čisté sklo.

Novinkou sú tiež sprchové sedadlá OVO.

Vaňa Safe s dvoma vnútornými priestormi (hlbšia časť a vyvýšená časť). V tejto vani sa dá kúpať aj sprchovať tým najbezpečnejším spôsobom, aký je vôbec pri použití kúpeľne možný. Vaňa má znížený predný lem pre jednoduchý vstup do nej, nerezové madlo, ktoré sa upevní na stenu, aj širokú odkladaciu plochu v rohu vane.

Safe vaňa, 165 × 88, hmotnosť 28 kgSafe vaňa, 165 × 88, hmotnosť 28 kg

zdroj obrázku: ravak.cz

Vďaka tomu, že spoločnosť RAVAK drží krok s rozvíjajúcou sa dobou, modernizuje, technologicky zdokonaľuje svoje produkty a nebojí sa vytvárať nezvyčajné a extravagantné veci, bude prijímaná pozitívne a bude mať zaistenú trvalú priazeň svojich zákazníkov.

Článok Ravak kúpeľne bol publikovaný 3. března 2013 v 09.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Muráriková Jana. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...