Gservis.cz katalóg rodinných domov 2009

Tagy:  gservis.cz katalóg rodinných domov, projekty, projekty rodinných domov, G SERVIS, s.r.o, Katalóg rodinných domov gservis.cz 2009, katalóg rodinných domov, katalóg domov 2009, katalóg domov na kľúč

Sponzorované odkazy:

Gservis.cz katalóg rodinných domov 2009

Objednajte si katalóg rodinných domov gservis.cz 2009 tu:
Katalóg rodinných domov G SERVIS 2009

Najvýznamnejším dodávateľom typových rodinných domov v Českej republike je spoločnosť G SERVIS CZ, ktorá na českom trhu existuje od roku 1995. Meno spoločnosti právom figuruje medzi poprednými stavebnými firmami, a to predovšetkým na základe poctivých pracovných výsledkov, mnohých spokojných zákazníkov, 100% garantovanou kvalitou služieb a produktov.

Spoločnosť G SERVIS ponúka kompletné služby v realizácii výstavby, výberu zo širokej škály projektov a úprav typových rodinných domov, konzultácie zadarmo, nezávislý technický dozor pre investorov, spracovanie plánu a bezpečnosti práce. K ďalším programom patria služby týkajúce sa zabezpečenia všetkých potrebných dokladov, geodetických prieskumov, inžinierskych činností a ďalších súbežných prác.

Väčšina ľudí, ktorí si vyberajú rodinný dom podľa katalógu rodinných domov, chce na existujúcom projekte niečo zmeniť, poupraviť. Málokedy sa stane, že by investor požadoval presne taký dom, aký je vyobrazený v katalógu, čo je ovplyvnené individualitou a originalitou investora. Na túto situáciu dokáže spoločnosť G SERVIS veľmi pružne reagovať a klientovi ponúkne najvhodnejší variant riešenia.

Všetky typové projekty rodinných domov sú vlastnou tvorbou spoločnosti a zákazník si ich môže prezrieť v súhrnnom katalógu, ktorý je vydávaný pod názvom Rodinné domy – projekty a realizácie. Katalóg pre rok 2009 obsahuje 530 stránok s farebnými fotografiami finálnej vizualizácie domu, zameranie pôdorysu, viacero pohľadov a rezov, popis obytných miestností a orientačnú cenu. Celková ponuka typových projektov v katalógu Rodinné domy pre rok 2009 obsahuje 850 originálnych projektových riešení rodinných domov.

Súčasťou katalógu rodinných domov gservis.cz 2009 je multimediálne CD, ktoré obsahuje kompletné informácie, oproti tlačenému katalógu disponuje možnosťou zmeny farby fasády, strechy či okien domu, virtuálneho otáčania domu a programom, ktorý dokáže vypočítať výšku splátok hypotéky.

Návrhy projektov rodinných domov sú spracované do fázy vykonávacieho projektu, ktorý spĺňa kompletné náležitosti týkajúcie sa jednotlivých fáz výstavby. Projektová dokumentácia slúži pre stavebné konanie aj pre vlastnú realizáciu a prípravu stavby. Konečný projekt, ktorý sa odovzdáva investorovi obsahuje výkres architektúry a statiky, zdravotechnických inštalácií, elektroinštalácie, zoznam odporúčaných dodávateľov, orientačné ceny realizácií, projektov a služieb, právo zmien.

Návrhy jednotlivých domov sú vypracované tak, aby spĺňali platné normy a všetky požiadavky na moderné a príjemné bývanie.

Výber typového projektu od spoločnosti PRODOM je zárukou kvality, najširšej ponuky na českom trhu, cenovej výhodnosti, tradície spojenej s garanciou, rýchleho a originálneho riešenia, bezplatného poradenstva a teda spokojnosti ďalšieho zákazníka.

Objednajte si katalóg rodinných domov gservis.cz 2009 tu:
Rodinné domy – G SERVIS Vyberte si z 850 projektov domov. Najžiadanejšie rodinné domy v ČR.

Článok Gservis.cz katalóg rodinných domov 2009 bol publikovaný 12. prosince 2012 v 08.00 v rubrike Dom. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...