Vonkajšie svetlá pre tradičné aj moderné domy

Tagy:  exteriér, nábytok, bývanie, záhradné vybavenie, svetlo

Sponzorované odkazy:

Vonkajšie svetlá pre tradičné aj moderné domy

Pošťastilo sa vám obstarať si rodinný dom alebo máte aspoň priestrannejšiu terasu, na ktorej s priateľmi grilujete a odpočívate počas krásnych jarných a letných dní? Potom veľmi dobre viete, že sa nezaobídete bez nábytku, aspoň toho základného, a predovšetkým bez osvetlenia. Popri klasických svietidlách, čo zaberajú veľa miesta a nie sú príliš štýlové, je tu samozrejme nespočetné množstvo trendových variantov, ktoré vyzerajú dobre, k záhrade aj domu ladia a poslúžia vám veľa rokov. Pozrite sa na 5 tipov exteriérového osvetlenia pre moderné domy i tradičné rodinné vily.

Ak máte na terase dostatok priestoru alebo si môžete dovoliť hýriť s miestom na záhrade, rozhodne by ste sa mali zamerať na stojacie lampy. Tie sú nielen veľmi praktické a stabilné, ale predovšetkým osvietia podstatne viac plochy, než svetlá nástenné alebo dokonca stolné. Dobrou voľbou pre stojacie lampy je kombinácia matného skla a kovu. Toto duo je odolné voči nepriazni počasia a pritom spĺňa všetky atribúty pre moderné a multifunkčné vybavenie. Cena tejto stojacej lampy je na e-shope YLIVING.COM okolo 850 € za kus.

Autor: YLIVING.COMAutor: YLIVING.COM

Trendom posledných rokov sú minimalisticky zariadené domy, ktoré neoplývajú zbytočným množstvom nábytku a dekorácií, ktoré by zaberali veľa miesta. V kurze sú skrátka jednoduché hladké materiály, rovné steny, nie príliš okázalé zábradlia a tiež kovové doplnky. Ak hľadáte osvetlenie na záhradu a pozdĺž domu, vyberte si tieto jednoduché nástenné lampičky, ktoré vytvoria príjemné svetlo a ladia k modernému exteriéru. Cena sa pohybuje od 370 € za kus.

Autor: LUXEDECOR.COMAutor: LUXEDECOR.COM

Mať moderný dom ešte neznamená vzdať sa svojho štýlu a zamerať sa na organické materiály a futuristický štýl, ktorý môže na mnoho ľudí pôsobiť veľmi chladným a neosobným dojmom. Pre domy, v ktorých prevláda drevo a skôr staršie formy kovu sú ideálnym variantom tieto zdobené svetlá tmavších farieb. Ich cena je na e-shope LUXEDECOR.COM príjemných 117 € za kus.

Autor: LUXEDECOR.COMAutor: LUXEDECOR.COM

Že svetlo plní predovšetkým praktickú funkciu? Potom ste na omyle, lebo práve osvetlenie môže byť tým najkrajším vonkajším doplnkom, čo osvieži deň a v noci vyzerá úplne famózne. Obstarajte si napríklad tieto monštruózne asymetrické svetlá, ktoré môžete umiestniť na vstupnú cestu, mólo alebo ich ľubovoľne rozmiestniť pozdĺž celého pozemku. Cena osvetlenia sa na e-shope FRONTGATE.COM pohybuje okolo 1 480 € za kus.

Autor: FRONTGATE.COMAutor: FRONTGATE.COM

Koláže sa v interiéroch i exteriéroch pohybujú mnoho a mnoho rokov a pravdepodobne nikdy nevyjdú z módy. Ak túžite po modernom a štýlovom osvetlení, potom si zaobstarajte tieto originálne lampy na záhradu, ktoré sú poskladané z viacerých kusov skla. Osvetlenie je vhodné takmer ku každému typu domu a zaobstarať si ho môžete na e-shope LUXEDECOR.COM už za super cenu 277 €.

Autor: LUXEDECOR.COMAutor: LUXEDECOR.COM

Článok Vonkajšie svetlá pre tradičné aj moderné domy bol publikovaný 27. dubna 2017 v 00.00 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...