Police praktické i designové

Tagy:  police, poličky, nástenné police, drevené police, polička, atypické poličky, moderné poličky, bytové doplnky, edge, edge shelf, swedese

Sponzorované odkazy:

Police praktické i designové

Najrôznejšie druhy políc a poličiek vypĺňajú nejeden interiér, a to predovšetkým z dôvodu praktického a dizajnového. Police obyčajne slúžia pre ukladanie najrôznejších predmetov, ktoré interiér zveľaďujú alebo robia praktickejším.

Výber správnej police by mal byť do značnej miery ovplyvnený štýlom interiéru, nie všade bude dobre vynikať sklo, nie so všetkým sa bude snúbiť drevo a nie všade bude praktický plast.

Police systému Edge sú navrhnuté tak, aby podľa potreby mohli byť použité pre rôzne široké vystavovacie či úložné predmety. Disponujú širšou a užšou stranou, z ktorých si môžeme vybrať tú, ktorú práve potrebujeme. Police Edge sú vyrobené z extrudovaného hliníka, vyberať môžeme z variant bielej, čiernej alebo striebornej. Zakončenie políc a prepojovacie tyčky sú vyrobené z ocele s pochrómovaným povrchom.

Ak si poličku budeme prezerať z boku, naskytne sa nám pohľad pravého uhla trojuholníka, čo je prvok nielen moderný, ale tiež ideálny najmä pre zostavenie kníh.

Policový systém Edge pochádza z dielne švédskej nábytkárskej spoločnosti Swedese, ktorá sa zameriava na výrobu dizajnového nábytku budúcnosti. Polička Edge je zostavená na základoch modernej škandinávskej tradície, zostavená kreatívnymi návrhármi, ktorý zdieľajú nadčasovosť ideálneho dizajnu.

praktická polička predovšetkým na knihypraktická polička predovšetkým na knihy
dvojaká použiteľná šírkadvojaká použiteľná šírka

Zdroj: http://design-milk.com/…f-by-swedese

Článok Police praktické i designové bol publikovaný 6. dubna 2013 v 08.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...