3D detské koberčeky

Tagy:  koberec, hrací koberec, hrací koberček, koberček, detský koberec, detský koberček, koberček do izby, 3D koberec, zaujímavý koberec, pre deti, koberec pre deti, detská izba, textílie, kusový koberec, kusový koberček

Sponzorované odkazy:

3D detské koberčeky

Detské koberčeky patria k veľmi obľúbeným doplnkom detských izbičiek, a o to viac, keď sú plne funkčné aj zábavné.

Kolekciu nových detských 3D koberčekov predstavila spoločnosť Danish by Design, ktorá je špecialistom v odbore detských textílií. Kolekcia kobercov obsahuje modely vhodné pre všetky vekové kategórie detí, čím sa stávajú úžasným doplnkom pre dievčatá i chlapcov.

Každý koberec disponuje veľmi zaujímavým dizajnom, otvára veľký svet kreatívnej hry nápadov. Pekné a zábavné vzory obohatia každú detskú izbu, ktorá sa razom premení v dizajnové a veľmi funkčné prostredie. Všetky koberce spĺňajú prísne európske normy pre bezpečnosť detí, sú vyrobené z nehorľavých materiálov, Bez použitia toxických látok, zo 100% polypropylénu.

Koberčeky sú ideálnym pomocníkom pre vytváranie sociálnej interakcie a navodenie imaginárneho sveta.

Chlapcov určite nadchne koberček v zelenej alebo modrej farbe, s kompletnou výbavou futbalového ihriska a parkoviska. V ponuke je v dvoch veľkostiach: 100 × 150 cm za 189,95 dolárov alebo 134 × 180 cm za 279,95 dolárov.

Dievčatká ocenia predovšetkým koberec s plnou výbavou Barbie, v ktorej behom chvíľočky ožívajú nielen bábiky, ale tiež medvedíky a ostatné postavičky. Plocha koberca predstavuje obytný dom so všetkými miestnosťami, vrátane nábytku doplnkov. Koberec je k dispozícii opäť v dvoch veľkostiach, ten väčší má aj bazén. Koberec s rozmermi 100 × 150 cm je k dostaniu za 189,95 dolárov, väčší s rozmermi 134 × 200 cm kúpime za 299,95 dolárov.

Barbie domček v podobe 3D kobercaBarbie domček v podobe 3D koberca
pre chlapcov futbalové ihrisko a parkoviskopre chlapcov futbalové ihrisko a parkovisko

zdroj: http://www.danishbydesign.com.au

Článok 3D detské koberčeky bol publikovaný 2. května 2013 v 07.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...