Grafický policový systém z LagoLinea pre moderné domy

Tagy:  police, polička, nástenné police, policový systém, súbor políc, nábytok, interiér, interiérový nábytok

Sponzorované odkazy:

Grafický policový systém z LagoLinea pre moderné domy

Nástenné police patria k veľmi obľúbenému interiérovému nábytku, pretože nezaberajú príliš veľa miesta, vypĺňajú prázdne priestory stien a mnohokrát pôsobia vkusne. Avšak nie každá nástenná polica pôsobí v interiéri aktuálne a trendy, výber políc musíme zvážiť, prednosť dať funkčnosti a zároveň originalite.

Veľmi vkusne a zaujímavo pôsobia nástenné police z talianskej spoločnosti LagoLinea. Ich autorom je Daniel Lago, ktorý o nástennom systéme políc hovorí: „na svete existujú vzory, ktoré nám pomôžu viesť pohodlnejší život a moje police k nim patria.“

Modulárny policový systém umožňuje možnosť individuálnej tvorivosti, ktorú možno aplikovať na vlastnú stenu. Policový systém je vybavený patentovanou technológiou, ktorá tkvie predovšetkým v rozmeroch 3 × 3 cm. Policu môžeme umiestniť priamo na stenu (pevným spojom) alebo ju podľa potreby postaviť na podlahu, ku stene aj do priestoru.

Vďaka neutrálnemu dizajnu sú police vhodné do akéhokoľvek priestoru, pre akýkoľvek štýl interiéru. Grafický policový systém je praktickým doplnkom domovov a interiérov, ktoré vyžadujú iný druh podpory pre knihy, CD či ďalšie drobné predmety.

flexibilní policový systémflexibilní policový systém
nekonečná škála možností usporiadanianekonečná škála možností usporiadania

zdroj: http://www.lago.it

Článok Grafický policový systém z LagoLinea pre moderné domy bol publikovaný 3. května 2013 v 06.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...