Mountfield koleso šťastia opäť v akcii

Tagy:  Mountfield, bazény, kosačky, záhradná technika, nákupy

Sponzorované odkazy:

Mountfield koleso šťastia opäť v akcii

Ťažko si vôbec spomenieme, kedy nás prvýkrát televízna reklama vyzývala k zatočeniu si kolesa šťastia u Mountfieldu. Zdalo sa, že kto zaváha, vzdá sa možnosti odniesť si nákup o desiatky percent lacnejší. Nikto netušil, že sa koleso tak osvedčí, že bude na zákazníkov čakať aj ďalšie roky, a to dokonca v tej najlepšej dobe k nákupu.

Mountfield pre úspech znovu

Aj začiatok roka 2011 poteší všetkých, ktorí potrebujú nakúpiť nielen záhradnú techniku​​. Mountfield opäť pripravil k roztočeniu koleso šťastia, ktoré nakupujúcim ponúka zľavy či umožní odniesť si nákup úplne zadarmo. A vďaka výročiu, teda konkrétne pätnástemu, sa Mounfield rozhodol poriadne „udrieť po vrecku“.

Hlavný ťahák – VOLVO V70

Tento rok sa Mountfield naozaj predviedol. Hlavnou cenou, teda lepšie povedané 58 hlavnými cenami nie je nič iné než VOLVO V70. Každý deň sa totiž losuje jeden zákazník, ktorý sa vzápätí stane šťastným majiteľom tohto vozidla.

Ako na výhru?

Hlavná takmer miliónová výhra je tým, čo zaujme každého. Šancu na jej získanie má každý zákazník, ktorý si v predajniach zakúpi tovar minimálne v hodnote 500 Kč (20 €). Týmto nákupom sa už dostáva do zlosovania.

Veľkou výhodou je, že lístok, ktorý raz vstúpi do hry, v nej zostáva až do samého konca. Osudie sa totiž v priebehu času plní, lístky pribúdajú. Každý deň má teda zákazník šancu, že šťastná ruka padne na jeho lístok, aj keď pravdepodobnosť sa znižuje.

VOLVO 70, autor: kolostesti.czVOLVO 70, autor: kolostesti.cz

Ako a kedy sa žrebuje?

Výherca hlavnej ceny, strieborného Volva, sa žrebuje denne pred pol siedmou večer, a to na televízii NOVA. Prehľad automobilov v hre vrátane ich nových vlastníkov je k dispozícii aj na webových stránkach kolesa šťastia.

Čo u Mountfieldu nakúpiť?

Mountfield je obchodom najmä pre majiteľov záhrad. Ponúka širokú paletu výrobkov slúžiacich k úprave záhrady či pozemkov, ako sú kosačky, krovinorezy, záhradné či motorové píly. Pre dokonalú zimnú údržbu to sú potom snehové frézy. Medzi produktami nesmú chýbať tiež napríklad čerpadlá či traktory.

Na záhradu aj balkón

Ďalšou skupinou výrobkov ponúkaných na týchto predajniach je záhradný nábytok, slnečníky, hojdačky, grily a ohnisko, ale tiež napríklad podlahové kazety, ktoré zútulnia každú záhradu či terasu.

Bazény a bazéniky

Pre majiteľov záhrad sú nemenej zaujímavou časťou ponuky bazény. Vyberať sa dá zo širokej škály nadzemných i zapustených bazénov, samozrejmosťou je predaj všetkého príslušenstva.

Keď je potrebné niečo opraviť…

Mountfield zákazníkov poteší tiež širokou ponukou náhradných dielov pre mnoho typov výrobkov.

Článok Mountfield koleso šťastia opäť v akcii bol publikovaný 16. května 2013 v 07.00 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...