Nemý sluha len pre mužov

Tagy:  sluha, nemý sluha, komorník, nábytok, odkladací nábytok, skriňa, vešiak, šatníková skriňa, stojan na odevy, šatníková tyč

Sponzorované odkazy:

Nemý sluha len pre mužov

Nemý sluha je praktický kus nábytku, ktorý slúži pre odloženie oblečenia a ďalších doplnkov, ako sú klobúky, kravaty, ozdobné šatky. V interiéri predstavuje zdroj upratovania, lebo sa pohodené veci na kresle či stoličke oblečú na nemého sluhu.

Na trhu sú k dostaniu rôzne varianty nemých sluhov, môže ísť len o štandardnú siluetu bez zbytočných doplnkov alebo o prevedenie so sedadlom a ďalšími priehradkami. Čo sa materiálového prevedenia týka, existuje niekoľko variant, klasikou je kombinácia drevo – kov, alebo celodrevené či celokovové prevedenie. Nemecký sluha je univerzálnym pomocníkom, ktorý uľahčuje život ženám, mužom i deťom.

Dnes sa však pozrieme na to, ako vyzerá nemý sluha, ktorý je špeciálne navrhnutý tak, aby bol vhodný iba pre mužov. Mužský nemý sluha od Marka Wilkensona, je orientovaný priamo na muža, tak je tomu predovšetkým z psychologického hľadiska. Ak dáme mužom ich vlastného komorníka, prestaneme nachádzať pohodené veci po zemi, posteli, kresle či sedačke.

Nemý sluha je vypracovaný do najmenších detailov, presne navrhnutý tak, aby dokázal maximálne uspokojiť mužské potreby odloženie odevov. Disponuje držiakom na klobúk, kravaty, špeciálnym ramienkom na nohavice a sako. Súčasťou sú tiež priehradky na hodinky a ďalšie drobné módne doplnky.

komfort pre mužovkomfort pre mužov
nemý sluha slúžiaci mužomnemý sluha slúžiaci mužom

Zdroj: http://dornob.com/…-suit-stands

Článok Nemý sluha len pre mužov bol publikovaný 30. května 2013 v 07.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...