Stoly na PC v mnohých variáciách

Tagy:  notebook, stôl, mobilný stolík, drevený stôl, police

Sponzorované odkazy:

Stoly na PC v mnohých variáciách

Či už sa práci na notebooku alebo počítači venujeme v pracovni, v spálni či v obývačke, vždy sa hodí využiť pomoc praktického stolíka. Možno poznáme len klasické veľké rozmerné stoly na počítač s ktorými sa zle manipuluje. O to väčším prekvapením pre nás bude zoznámenie sa s malými praktickými a navyše štýlovými stolíkmi pod počítač či notebook, ktoré možno bez problémov prenášať z miesta na miesto a mať ich vždy po ruke.

Moderné mobilné stolíky na notebook

Ak potrebujeme mať notebook stále po ruke, nie je nič jednoduchšie, než si kúpiť mobilný stolík, ktorý môžeme bez problémov prenášať z miestnosti do miestnosti. Tak to môžeme robiť s ľahkým červeným stolíkom, ktorý nás zaujme predovšetkým moderným dizajnom. Bude preto nielen praktický, ale dokáže aj urobiť dojem. Môžeme si vybrať z mnohých farebných variantov tak, aby stolík skvele vynikol v izbe, kde ho chceme mať. Malý čierny stolík s nastaviteľnou výškou sa bude hodiť nielen pri práci s laptopom. Vďaka praktickej priehradke budeme môcť mať po ruke aj knihy, písacie potreby a mnoho ďalšieho. Skvele sa nám prispôsobí aj originálny biely stolík tiež s možnosťou nastaviť jeho výšku presne na mieru. Prekvapí nás neopozeraný originálny dizajn a netradičný tvar stolíka s guľatými hranami. Stolík sa dá pristrčiť k stene, skvele však vynikne aj v priestore.

Stolíky na laptopStolíky na laptop

Viac tradičné a napriek tomu nevšedné stoly pod laptop aj počítač

Ak nepotrebujeme s notebookom cestovať po byte, pravdepodobne hľadáme pekný stabilný stolík, ktorý bude mať vždy svoje miesto a bude nám spoľahlivo slúžiť. Presne taký je originálny biely stolík, ktorý bude perfektným miestom pre náš laptop. Veľmi netradičná je možnosť stolík zavrieť a tým chrániť veci v ňom uzavreté pred prachom a nečistotami. Tiež tým sa dá skryť prípadný neporiadok. Perfektná je výsuvná zásuvka na klávesnicu a myš. Veľmi pekný je aj čierny stolík. V jeho jednoduchosti je skrytá veľká krása. Je rozkladací a tak si môžeme sami zvoliť, akú podobu a veľkosť bude mať. Monitor počítača aj notebook môžeme umiestniť na prírodne drevený stolík s pracovnou plochou a malými zásuvkami.

Stolíky na laptop aj PCStolíky na laptop aj PC

Praktický komplet nielen do pracovne

Ak chceme mať všetko dôležité po ruke, nie je nič jednoduchšie, než si zaobstarať stôl, ktorý nám poskytne dostatok priestoru pre všetko potrebné. K tomu je ako stvorený komplet stola, priehradok a políc.

Riešenie s úložným priestoromRiešenie s úložným priestorom

Autor fotografií: ikea.cz

Článok Stoly na PC v mnohých variáciách bol publikovaný 3. června 2013 v 15.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...