Kanapétkó: kreatívny pracovný stôl

Tagy:  stôl, Kanapétkó, pracovný stôl, pracovný sytém, nábytok, kancelársky nábytok, kancelársky stôl, stolík, multifunkčný stôl, stolík

Sponzorované odkazy:

Kanapétkó: kreatívny pracovný stôl

Priestor určený na prácu by mal byť veľmi príjemný, mali by sme sa v ňom cítiť slobodne a bez známok obmedzenia. Na celkovom pracovnom prostredí záleží do značnej miery náš pracovný výkon, odrážajúci sa nielen na kvalite, ale aj na kvantite odvedenej práce.

S vytváraním pracovného prostredia súvisí predovšetkým nábytok, ktorý v mysli pracujúceho človeka zohráva veľmi dôležitú úlohu. Nemala by nás zväzovať priestorová tieseň, všetko potrebné by malo byť takmer na „dosah ruky“ a plne funkčné.

Avšak nie vždy si môžeme dovoliť taký potrebný komfort, ako je priestor. S tým sa rozhodol bojovať Krass Dimitrov, ktorý predstavil predĺžený pracovný stôl Kanapétkó. Táto nábytková zostava ponúka rozšíriteľnú pracovnú plochu podľa možností daného priestoru, teda aj v tých najmenších miestnostiach môžeme získať maximum pracovného miesta.

Kanapétkó pracovný systém ponúka možnosť využiť tri stoly v jednom jedinom. Navyše disponuje minimalistickým a veľmi elegantným poňatím, v ľahkom a jednoduchom štýle. Súčasťou tejto multifunkčnej zostavy sú aj stereo reproduktory a prípojka pre iPod.

Stôl má na oboch stranách 3 zásuvky, čo je výstižné riešenie najmä pri viacerých technických zariadeniach, ako je tlačiareň, skener, telefón, a pod. Kanapétkó je ideálnym riešením pre súkromné ​​aj verejné pracovné priestory.

zdroj: http://www.coroflot.com/…v2/portfolio

kreatívny pracovný stôlkreatívny pracovný stôl
v modernom dizajnev modernom dizajne

Článok Kanapétkó: kreatívny pracovný stôl bol publikovaný 9. listopadu 2013 v 06.00 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...