Ovocné i dekoratívne misy Blow Up

Tagy:  emmo home, alessi, blow up, fruit basket, giveaway reminder, misa, misy, misa na ovocie, dekoratívna misa, atypická misa, miska, kuchynská misa

Sponzorované odkazy:

Ovocné i dekoratívne misy Blow Up

K štandardným doplnkom, s ktorými sa takmer dennodenne stretávame v interiéri, patria misy na ovocie. Tento kuchynský riad môže mať niekoľko podôb, tvarov a farebného i materiálového prevedenia. Štandardom sú misy plastové, sklenené, drevené, prútené alebo z nerezovej ocele. Nad ich vzhľadom sa však takmer nikto nepozastavuje, pretože ich podoba a tvarové spracovanie sú si navzájom totožné.

Iný príbeh však bude mať misa na ovocie zo série Blow Up, k vzniku ktorej viedla myšlienka použitia odrezkov z oceľových drôtov. Jednotlivé kúsky oceľových drôtov sú navzájom pospájané do atypických tvarov, ktorých zámerom je a nie je celistvosť výrobku.

Ak hľadáte atraktívny, dizajnovo veľkolepý a zároveň praktický doplnok do vašej kuchyne, verte, že misa Blow Up, bude to pravé orechové. Hoci je výrobok svojim autorom určený na naplnenie ovocím, v tomto prípade výnimka potvrdzuje pravidlo. Misu môžeme použiť aj ako samostatný dekoratívny prvok interiéru alebo k naplneniu cukrovinkami.

Séria Blow Up zahŕňa hodiny, zrkadlá, vázy, ovocné košíky a stojany, všetko v rovnakom dizajne, na rovnakom princípe spracovania.

misa z oceľových odrezkov je zaujímavým interiérovým doplnkommisa z oceľových odrezkov je zaujímavým interiérovým doplnkom
atypické spracovanie, dokonalé umenieatypické spracovanie, dokonalé umenie

Zdroj: http://design-milk.com/…way-reminder

Článok Ovocné i dekoratívne misy Blow Up bol publikovaný 11. června 2013 v 06.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...