Závesná keramická nádoba pre rozmanité využitie

Tagy:  keramika, keramické riady, misa, závesná misa, závesná nádoba, kvetináč, ovocná misa, závesný kvetináč, Pigeon Toe Ceramics, faceted hanging tray

Sponzorované odkazy:

Závesná keramická nádoba pre rozmanité využitie

Väčšina slovenských domácností sa stretáva s nedostatkom úložného a odkladacieho priestoru v rámci celého obydlia. Miesta nie je nikdy nazvyš a to viac to platí v kuchyniach, kde priestor pre dekorácie alebo kvetinové aranžmán zvyčajne chýba. A práve kvety alebo atypické doplnky dokážu atmosféru nielen zútulniť, ale aj dizajnovo povzniesť.

Nielen z pohľadu praktického, ale aj dizajnového tento problém hravo vyriešila spoločnosť Pigeon Toe Ceramics sídliaca v Portlande. Výrobky z tejto spoločnosti disponujú predefinovanou rustikálnou eleganciou v súzvuku s jemne estetickým a ležérnym charakterom.

Keramické výrobky pochádzajúce z dielne Pigeon sú inšpirované novou érou domáceho štýlu a súdobých požiadaviek. Hlavným a spoločným rysom všetkých výrobkov tejto spoločnosti sú príjemné hmatové momenty, čistota materiálu, dokonalá belosť a kvalita spracovania.

Závesná keramická nádoba je určená pre pestovanie sukulentov, kvitnúcich, stále zelených rastlín i byliniek. Nádoba tiež môže slúžiť ako misa na ovocie či zeleniny alebo sladkosti. Využiť ju možno tiež pre odkladanie koreničiek, ochucovadiel alebo drobných predmetov, ktoré chceme mať jednoducho stále pri ruke.

Keramickú nádobu môžeme zavesiť kamkoľvek do priestoru, nemusí byť súčasťou iba kuchyne, ale vhodne doplní spálňu, pracovňu alebo obývaciu izbu.

všestranné využitievšestranné využitie
závesná misa na ovocie či zeleninuzávesná misa na ovocie či zeleninu
originálne kvetinové aranžmánoriginálne kvetinové aranžmán

Zdroj: http://design-milk.com/…hanging-tray

Článok Závesná keramická nádoba pre rozmanité využitie bol publikovaný 13. srpna 2013 v 07.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...