Poličky v štýle komiksov

Tagy:  Police, polička, nábytok, dekorácie, doplnkový nábytok, komiks, komiksová polička, dizajn, shelves Comic, Oscar Nuñez, bookshelf

Sponzorované odkazy:

Poličky v štýle komiksov

Poličky, v dnešnom poňatí, predstavujú interiérový doplnkový nábytok skôr dizajnový než praktický. Hlavnou úlohou poličiek by však mala byť ich funkčnosť, mali by v prvom rade slúžiť ako úložný priestor. Moderný vzhľad poličiek dá vyniknúť svojmu dizajnu, ktorý je tým prvým, čo si na prvý pohľad všimneme. Až druhou stránkou je obsahové poňatie, teda ako ľahko či ťažko sa môžu do poličiek veci uložiť či vystaviť.

Dizajnér Oscar Nuñez sa nechal inšpirovať knihou komiksov, teda konkrétne bublinami, ktoré slúžia na doplnenie textu. Predovšetkým inovatívny úložný priestor a atypické vzhľadové riešenie robia z poličky úplný unikát.

Polica „Comic“ je ponúkaná v dvoch veľkostných rozmeroch, menší typ disponuje rozmermi 49 × 30 × 35 cm a väčší model 120 × 30 × 35 cm. Polička je k dispozícii len v jednom farebnom prevedení, tmavo hnedom odtieni.

Vďaka svojmu nekonvenčnému a jednoduchému vzhľadu je polička vhodná do všetkých štýlov interiérov. Veľmi dobre vynikne v priestranných a vzdušných priestoroch, ako v menších a tmavších izbách. Polica je vhodná do pracovní, obývacích izieb, ale aj spální či detských izieb. Vďaka jej neutralite je možné ju v podstate využiť takmer kdekoľvek.

atypické poňatie nástenných polícatypické poňatie nástenných políc
zábavné aj zaujímavézábavné aj zaujímavé

zdroj: http://www.thedesignblog.org/…y-apartments

Článok Poličky v štýle komiksov bol publikovaný 8. srpna 2013 v 15.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...