Stoly a stolíky na vašu terasu

Tagy:  stôl, stolík, terasa, balkón, exteriérový nábytok, stoličky, stolička

Sponzorované odkazy:

Stoly a stolíky na vašu terasu

Zatiaľ čo v zimnom období býva naša terasa zasypaná bielym závojom. Na jar ju dávame dohromady, kupujeme nový nábytok, sadíme prekrásne kvety a všetko pripravujeme tak, aby sme na terase mohli organizovať posedenie s priateľmi a debatovať nad pohárom vína. Radi si na čerstvom vzduchu doprajeme aj rodinné večere. Skvelé je si aktívne a príjemne vychutnať čas, ktorý máme len pre seba na terase, kde sa s chuťou uvelebíte na pohodlnej stoličke s opierkou a nad listami časopisu presnívame deň. Záhrada a naša terasa nám ponúka skvelé miesto kde relaxovať, ak ju dokážeme ešte účelne a pekne zariadiť, budeme sa z pobytu na čerstvom vzduchu tešiť my, naša rodina i priatelia.

Elegancia a štýl

Ak zariaďujeme modernú terasu, nemusíme sa sústrediť iba na prírodné materiály a bez problémov je možné siahnuť aj po niečom oveľa menej tradičnom, o to však luxusnejšom. Stôl z odolného lesklého materiálu sa hodí na terasu, vyzerá priamo fantasticky a hanbiť sa za neho nemusíme ani pri slávnostnejších udalostiach. Čierna v kombinácii s bielou je nevšedná a nadčasová, pôsobí vznešene. Stoličky v rovnakom duchu sú vhodné k stolu. Tento nábytok by rozhodne príliš nesedel k domu vo vidieckom štýle, vynímať sa bude jedine na hladkej dlažbe vedľa moderného a vkusného domčeka. Romantická večera pri západe slnka bude v tomto prostredí nezabudnuteľným zážitkom.

Nenáročná klasika

Ak máme zariadenie bytu a domu o niečo viac klasické a tradičné, bude nás zaujímať jednoduchý univerzálny nábytok, ktorý štýlovo zapadne. Zdobenému klasickému stolíku chýba nádych luxusu, je však ďaleko praktickejší na údržbu a môžeme ho umiestniť aj do záhrady. Stôl sa dá využiť pri záhradnej párty a obľúbenom barbecue.

Jednoduché a praktické

Na záhradu je ideálne zaobstarať si nábytok s ľahko umývateľným povrchom. Kovová konštrukcia spolu s lakovaným drevom pôsobí príjemným dojmom a súprava stola a stoličiek je ľahko prenosná. Takýto záhradný nábytok je možné dokonca aj zložiť a uložiť cez zimu, či ho naložiť do auta. Je jednoduchý a praktický. Oceníme ho aj na chate. Stôl unesie aj pomerne veľké zaťaženie, je však dobré umiestniť ho na rovný pevný povrch z dôvodu jeho možnej nestability. Je dobré dať si pozor tiež na možné prevrátenie stola. Záhradné stoly tohto typu si môžeme kúpiť aj v menších rozmeroch, s ktorými sa ešte ľahšie manipuluje a môžu nám byť vždy a všade po ruke.

Článok Stoly a stolíky na vašu terasu bol publikovaný 13. června 2013 v 15.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...