Záhradná kúpeľňa alebo osvieženie v prírode

Tagy:  kúpeľne, kúpeľňa, moderná kúpeľňa, zariaďujeme kúpeľňu, nábytok, kúpeľňový nábytok, praktický nábytok, toaleta, sanitárna keramika, kúpeľňové doplnky, vaňa, vane, záhradný nábytok, záhradná vaňa

Sponzorované odkazy:

Záhradná kúpeľňa alebo osvieženie v prírode

Luxusný kúpeľ na čerstvom vzduchu dnes už nie je výnimočnosťou či záležitosťou miliardárov. Ponuka záhradných kúpacích či perličkových kúpeľov je pomerne bohatá a v našich podmienkach aj dosť obľúbenou záležitosťou.

Vonkajšie sprchy, kúpacie vane a sety sa stali veľmi žiadaným artiklom, na ktoré začala pomerne rýchlo reagovať ponuka – dizajnéri. Dnes si predstavíme niekoľko úžasných vonkajších kúpacích setov, ktoré prinášajú nielen vytúžené uspokojenie, ale aj príjemný pohľad.

Kúpeľňový set sprcha TOTEM FO2000 disponuje plnohodnotným vybavením kúpeľňového priestoru. Sprchový set je vybavený umývadlom, zrkadlom, držiakom na uteráky, sprchovacím kútom, protišmykovou úpravou a rôznymi poličkami.

Geo 180 od talianskej spoločnosti KOS ponúka maximálny luxus vonkajšieho kúpacieho pôžitku. Vaňa, v podobe perličkovej vírivky, oblého tvaru ponúka aj relaxačný dáždik, ktorý sa na vaše želanie spustí priamo zo stropu.

Drevená kúpacia vaňa Duravit kombinuje dve funkcie, ak sa v danú chvíľu nebude používať pre svoje primárne využitie, možno ju prerobiť na relaxačné ležadlo. Maximálny užívateľský komfort ponúka čalúnená opierka hlavy, ktorá je ergonomicky tvarovaná.

Tak trochu ako z rozprávky či dávnych čias pôsobí laminátová vaňa Dutchtub, ktorá prináša do života hravosť a ekologického ducha. Vzhľadom k veľkému objemu vody a nutnosti vykurovania bude však jej užívanie iba príležitostného charakteru.

Ekologickým a zároveň ekonomickým dizajnom pôsobí vaňa od autorky Pauliny Wojciechowski, pre ktorú bola inšpiráciou zem, vzduch a voda.

Zdroj: http://design-milk.com/…oor-bathroom

Článok Záhradná kúpeľňa alebo osvieženie v prírode bol publikovaný 28. června 2013 v 07.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...