Drevená vaňa z Alegna

Tagy:  vaňa, kúpacia vaňa, vaňa do kúpeľne, kúpeľňová vaňa, drevo, drevená vaňa, vaňa z dreva, drevená nádoba, drevená kúpacia nádoba, moderná vaňa

Sponzorované odkazy:

Drevená vaňa z Alegna

Drevo sa stalo veľmi obľúbeným materiálom, ktoré sa používa v stavebníctve, na výrobu dekoračných a funkčných predmetov. Keďže ide o prírodný materiál, ktorý si stále viac získava na obľube, nie je divné, že môžeme z dreva vidieť najrôznejšie predmety na zariaďovanie interiéru. Menej typické je drevo v kúpeľniach, o to viac potom v podobe vane, ktorú uviedla na trh spoločnosť Alegna.

Drevená vaňa prináša úžasný pohľad, prispieva k navodeniu tepla miestnosti a prináša moderný dotyk do kúpeľne. Vďaka ergonomickému tvaru vane Laguna si môžu jej majitelia vychutnať báječné okamihy v podobe relaxácie. Vnútorná priestrannosť vane ponúka možnosť pohodlného kúpania aj vo dvojici.

Extrémne odolný špeciálny náter vydrží aj tie najnáročnejšie okamihy, záruka trvanlivosti bola testovaná pri tých najťažších podmienkach. Vaňa zaručuje optimálnu ochranu a veľmi dlhú životnosť, hoci je z materiálu, ktorý je pre výrobu kúpacej vane netypický.

Vzhľadom k svojej modulárnej konštrukcii, sú dodávané drevené lišty v rôznych veľkostiach, čo vypovedá o tom, že vane sa líšia veľkosťou aj mierne odlišným tvarom. Drevené vane – kade, disponujú aj rôznymi povrchovými štruktúrami, a to z dôvodu prírodného materiálu, ktorý nemožno „klonovať“.

Drevená vaňa nie je iba kaďou, ktorá by mala pripomínať a navodiť dávne časy našich prababičiek, drevená vaňa Laguna je moderným stelesnením súčasného sveta. Disponuje bohatým programom, masážnymi funkciami, nechýba ani program perličkového kúpeľa.

drevo v luxusnej podobedrevo v luxusnej podobe

http://freshome.com

Článok Drevená vaňa z Alegna bol publikovaný 5. února 2014 v 07.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...