Vírivá vaňa plná luxusu

Tagy:  vaňa, kúpeľňová vaňa, kúpacia nádoba, vírivá vaňa, luxusná vaňa, whirpool, blubleu

Sponzorované odkazy:

Vírivá vaňa plná luxusu

Otočiť kohútikom a napustiť vaňu plnú horúcej vody až po okraj, do ktorej sa môžeme ponoriť a v pokoji relaxovať, považujeme dnes za štandard. S príchodom nových materiálov a technológií, ktorými je možné vaňu obohatiť, vznikajú luxusné modely, ktoré nám ponúkajú jedinečný a nevšedný relaxačný okamih.

K veľmi luxusným produktom patrí vírivá vaňa Blubleu, ktorá dokáže nadchnúť všetky naše zmysly. Užívateľský komfort je už zaistený vďaka objemu, ktorý bez problémov pojme dvoch dospelých ľudí. Atypické rozmery, ktoré nemajú v kúpacích nádobách obdobu, sa pýšia mierami 235 × 215 cm. K ďalším prednostiam patrí vysoký užívateľský komfort, ktorého je docielené vďaka ergonomickému tvarovaniu. Veľký, štvorcový tvar vírivej vane a vkusný dizajn je ideálny do minimalistických a moderných kúpeľní. K dizajnovému hľadisku prispieva vonkajší materiál – teakové drevo, ktorým je akrylová vaňa obložená.

K príjemnej relaxácii, počas horúceho a vírivého kúpeľa, prispieva sedadlo a opierka hlavy, ktoré zaručujú maximálny užívateľský komfort. V neposlednom rade je vaňa vybavená úložným priestorom, ktorý nám umožní miesto pre ukladanie kníh, sviečok, vonných esencií, kúpeľňovej kozmetiky a ďalších predmetov potrebných na kúpanie.

užívateľský komfort a relaxáciaužívateľský komfort a relaxácia
vysoká kvalita a detail spracovaniavysoká kvalita a detail spracovania

Zdroj: http://freshome.com/…b-by-blubleu

Článok Vírivá vaňa plná luxusu bol publikovaný 27. listopadu 2013 v 07.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...