X najlepších januárových dizajnových kúskov, čo vás jednoducho dostanú!

Tagy:  dizajn, bývanie, interiér, doplnky, farby, motívy, byt, dom, január, inšpirácie

Sponzorované odkazy:

X najlepších januárových dizajnových kúskov, čo vás jednoducho dostanú!

S bývaním a jeho vybavením je to podobné, ako s módou. Podlieha neustálym trendom a zmenám a to, čo je moderné dnes, rozhodne nemusí byť aktuálne za desať rokov. Pravdou je, že interiér bytu či domu nie je potrebné meniť tak často, ako šatník, avšak nie je na škodu si obstarať drobnosti ako je nové prestieranie, sviečky a kreslo po dlhšej dobe vymeniť za nové, modernejšie. Premýšľate o drobných zmenách či doplnení o pár štýlových kúskov? Potom sa nechajte inšpirovať februárovými úlovkami z tých najpopulárnejších dizajnových obchodov.

Kovy nielen v šperkovnici

Najrôznejšie kovy sa u vás pravdepodobne vyskytujú v najväčšej miere v šperkovnici alebo v útrobách kuchynskej linky. Premýšľali ste však nad tým, zahrnúť ich aj do klasického interiérového vybavenia? V tohtoročnej sezóne je ohľadom kovových predmetov a materiálov, ktoré ich imitujú, neuveriteľný ruch a preto zaobstaraním takéhoto kúsku jedine zabodujete. Čo hovoríte napríklad na tento štýlový pozlátený stolček, ktorý sa razom stane dominantou každej miestnosti? Zaobstarať si ho môžete na e-shope ALLMODERN, a to za 118 €, čo je pomerne lákavá ponuka.

Autor: ALLMODERNAutor: ALLMODERN

Posedenie v boho štýle

Čím ďalej viac sa všade objavuje výraz retro, ktorý je aktuálne opäť ako na poli módy, tak v bytovom dizajne. Retro, čiže také kúsky, ktoré sa mohli objavovať už v minulosti, majú svojho nadčasového ducha, vďaka ktorému nikdy nevyjdú z módy. Obstarajte si napríklad toto štýlové a pohodlné kreslo v takzvanom boho štýle, ktorý tak trochu čerpá z populárneho obdobia hippies. Kresielko môže byť vaše na e-shope ALLMODERN už za 185 €.

Autor: ALLMODERNAutor: ALLMODERN

Trochu iná šperkovnica

Každá žena by mala vlastniť úschovňu na svoje šperky a klenoty, ktoré by sa na vzduchu zničili a ľahko podliehali korózii. Ak máte obľúbené kúsky, ktoré často a radi nosíte, potom si zaobstarajte túto praktickú vecičku, na ktorú navešiame náramky, retiazky či náhrdelníky a do ktorej jednoducho uskladníte niekoľko párov náušníc, ktoré striedate najviac. Originálny dizajnový a zároveň veľmi praktický kúsok si zaobstaráte na e-shope LAMPSPLUS za 120 €.

Autor: LAMPSPLUSAutor: LAMPSPLUS

Originálne stolovanie s priateľmi

Kto ešte nevyskúšal stolovať s priateľmi pri fondue, ako by ani nebol! Táto vymoženosť k nám už pred mnohými rokmi prišla z Francúzska a je potrebné podotknúť, že ide o naozaj vhodnú večernú zábavu. Ak k vám pozvete partiu priateľov, vždy musíte pripraviť aspoň drobné občerstvenie. Tento druh riadu umožňuje namáčanie pochutín do roztaveného syra alebo opekanie mäsa vo vriacom oleji, čo sa môže stať pomerne príjemnou večernou záležitosťou. Sadu na fondue zaobstaráte na e-shope Zappos za super cenu 36 €.

Autor: ZAPPOSAutor: ZAPPOS

Víno ako doplnok

Každý, kto miluje víno a rád si s pohárom tohto dobrého moku spríjemní nejeden dlhý večer, tiež dobre vie, že víno môže skvele slúžiť aj ako bytový doplnok. Ak si nechcete kupovať drahú chladničku za niekoľko sto eur alebo ohromnú vinotéku, ktorá sa do vášho menšieho bytu nevojde, poobzerajte sa po praktickom a modernom riešení v škandinávskom štýle, ktorým je napríklad tento kúsok z dielne značky OCCAM-HOME. Zaobstarať si ho môžete, na rovnomennom e-shope, za 75 €.

Autor: OCCA-HOMEAutor: OCCA-HOME

Článok X najlepších januárových dizajnových kúskov, čo vás jednoducho dostanú! bol publikovaný 30. ledna 2015 v 15.00 v rubrike Doplnky a Nábytok. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...