Elegantný a praktický predsieňový nábytok podľa Sudbrock

Tagy:  nábytok, vešiak, predsieň, predsieňový nábytok, nábytok do predsiene, vešiakový systém, vešiaky, poličky, botník, topánky, skrinka na topánky, chodba

Sponzorované odkazy:

Elegantný a praktický predsieňový nábytok podľa Sudbrock

Predsiene sú obvykle najviac zanedbávané miestnosti, čo sa týka dizajnu. Zvyčajne sú vybavené vešiakom, botníkom a zrkadlom. Častým dôvodom ich „zanedbanosti“ je tiež priestor, ktorý je nielen stiesnený, ale aj temný.

Štýlový moderný nábytok pre všetky typy predsiení prichádza zo spoločnosti Sudbrock, ktorá sa zameriava nielen na dizajn, ale aj na riešenie priestorového problému. Kolekcia predsieňového nábytku ELLI sa skladá z dômyselného úložiska nápadov, ktoré je možné aplikovať pre širokú škálu moderných interiérov.

Minimalistické poňatie nábytkovej kolekcie dokáže flexibilne reagovať na priestor daného miesta. Séria nábytku ELLI je natoľko univerzálna, že je možné ľubovoľne kombinovať rôzne dielce, podľa vkusu, potreby alebo priestoru.

Štandardná zostava predsieňového nábytku ELII sa skladá z elegantného zrkadla, vkusných drevených zásuvkových skriniek, originálnych regálových systémov a vešiakov. Spodné skrinky môžu slúžiť ako botník, popr. ich možno využiť aj pre iné predmety.

Sviežo veselý tvar nábytkovej kolekcie ELLI zaujme predovšetkým vďaka zakriveným tvarom a rovným líniám, ktoré sa spájajú v jeden harmonický element. Cieľom bolo vytvoriť predsieňový nábytok v podobe modulárnych skríň, aby sa priestor dokázal ucelene integrovať do daného miesta.

organizovaná predsieňorganizovaná predsieň
minimalizmus správneho slova poňatieminimalizmus správneho slova poňatie

zdroj: http://www.sudbrock.de

Článok Elegantný a praktický predsieňový nábytok podľa Sudbrock bol publikovaný 30. června 2013 v 09.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...