Moderné ozdoby stien od Vidame Creation

Tagy:  police, poličky, nástenné police, drevené police, polička, atypické poličky, moderné poličky, bytové doplnky, interiér, interiérové ​​doplnky, dekorácie, ozdoba, dekorácie stien, praktický nábytok, Vidame Creation

Sponzorované odkazy:

Moderné ozdoby stien od Vidame Creation

Skĺbiť praktické s dizajnovým je veľmi náročná úloha, o to náročnejšie ak ide o interiérový nábytok. Nie vždy však za touto kombináciou hľadajme technicky náročný predmet, v mnohých prípadoch stačí jednoduchosť, strohosť a prvky minimalizmu. Dobrým príkladom úplne vydarenej kombinácie je policový systém od spoločnosti Vidame.

Dizajnéri stavili na jednoduchosť, minimalizmus, strohosť a decentnosť, a to všetko v kombinácii so stránkou praktickou. Nádherná kolekcia vlniacich sa nástenných políc je k dispozícii v štyroch metalických odtieňoch lakovaného hliníka.

Kolekcia vlniacich sa políc disponuje rôznymi veľkostnými a štýlovými prevedeniami, ktorá svojím užívateľom ponúka všestranné využitie. Policu možno využiť napríklad ako knihovníčku, nízky stolček, nočný stolík alebo drobný nábytok. Nábytok disponuje maximálnou stabilitou, vyrovnanosťou a vysokou nosnosťou, ktorá spočíva v dokonalom rozvrhnutí celkovej plochy.

K vlnovej dokonalosti vyvinula spoločnosť Vidame špeciálny tlakový stroj, ktorý dokáže vytvoriť rovnomerné a presne spracované vlny. Úžasná a praktická ozdoba stien, ktorá nájde v každom modernom interiéri všestranné využitie a navyše dokáže zaujať nejedného návštevníka.

designové aj praktickédesignové aj praktické
interiérová dokonalosťinteriérová dokonalosť

Zdroj: http://www.vidamecreation.com

Článok Moderné ozdoby stien od Vidame Creation bol publikovaný 5. července 2013 v 15.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...