Interiér osviežia originálne fotografie

Tagy:  interiér, dizajn, interiérové ​​doplnky, bytové doplnky, dekorácie, fotografie, nástenné dekorácie, fotka, fotky, moderné obrazy, obrazy, Alexej Kozlov a Marina Khlebnikova

Sponzorované odkazy:

Interiér osviežia originálne fotografie

Zdobenie interiéru patrí k veľmi obľúbeným činnostiam, ale nápady a originálne predmety veľmi často chýbajú. Nástenné obrazy, samolepky, tapety alebo drevené repliky sú už pasé, ktoré moderný domov štandardizujú, avšak nerozžiaria.

K moderným trendom súčasnej doby patria originálne fotografie nevšedného dizajnu a kontrastnej farebnej zladenosti. Štýl fotografie je otázkou nielen vkusu, ale predovšetkým prispôsobenie k existujúcemu interiéru. Originálne fotografie si môžeme kúpiť alebo objednať u známych profesionálov, popr. vydražiť v aukcii. Príjemnú a predovšetkým rodinnú atmosféru umocní spoločná fotografia alebo niekoľko jednotlivých fotiek s členmi domácnosti.

Ozajstnou čerešničkou na torte sú presvetlené fotografie od talentovanej umeleckej dvojice – Aleksey & Marina (Alexej Kozlov a Marina Khlebnikova). Títo umelci sa nešpecializujú na určité témy, ich portfólio zahŕňa krajinu, zvieratá, flóru, umelecké akty alebo krásu ženy.

V galérii môžete zhliadnuť najnovšie prírastky na ich konte, súbor krásnych žien v originálnej kompozícii.

originálne dekorácie moderného domovaoriginálne dekorácie moderného domova
štýl, hravosť, maximálne dizajnové stvárnenieštýl, hravosť, maximálne dizajnové stvárnenie
dokonalosť sebe samadokonalosť sebe sama

Zdroj: http://www.beautifullife.info/…lekseymarina

Článok Interiér osviežia originálne fotografie bol publikovaný 23. července 2013 v 15.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...