Nástenné dekorácie v znamení luxusu

Tagy:  nástenné povrchy, povrchy stien, dekorácie stien, úprava stien, obvodové múry, materiály vhodné na úpravu stien, nástenné dekorácie, zdobenie stien, dekorácie na stenu, obrazy, fotografie, fotky, keramické doplnky, rámy

Sponzorované odkazy:

Nástenné dekorácie v znamení luxusu

Nástenné dekorácie dokážu dotvoriť atmosféru jednotlivých miestností a dodať interiéru novú podobu.

Exkluzívne nástenné doplnky je možné zakúpiť v špecializovaných predajniach, jednou z možností sú napr. originálne obrazy do slávnych umelcov. Ďalšou možnosťou môžu byť najrôznejšie plastiky, pochádzajúce tiež z dielne slávnych umelcov. Nevýhodou plastickej dekorácie je však jej montáž, pretože je nutné ju na stenu prilepiť či napevno zavesiť.

Z ponuky luxusných nástenných dekorácií môžeme menovať aj fotografie, či už ide o vlastný či rodinný portrét alebo portrét určitého predmetu, mesta, krajiny. K luxusným patria predovšetkým tie fotografie, ktoré sú dielom slávnych fotografov, napr. od Jana Saudka. Výkrikom módy sú fotografie farebné, veľkoformátové alebo abstraktné, ktoré nás mnohokrát môžu svojou podobou až šokovať.

Praktickou a zároveň vysoko exkluzívnou nástennou dekoráciou môžu byť zrkadlá, ktoré sú na trhu k dostaniu v rôznych cenových kategóriách. Tie najdrahšie sú zdobené zlatom a drahými kameňmi, brúsenými kamienkami Swarovski alebo orámované vzácnym drevom.

V prípade výberu exkluzívnej nástennej dekorácie je potrebné si vopred rozmyslieť jej umiestnenie, pretože je žiadúce, aby v interiéri dokonale vynikla. V špecializovaných predajniach vám samozrejme s výberom radi pomôžu skúsení pracovníci.

vkusná dekorácia v podobe jednoduchých rámovvkusná dekorácia v podobe jednoduchých rámov
farebná harmóniafarebná harmónia
klasické samolepky v exkluzívnom podaníklasické samolepky v exkluzívnom podaní
netradičná prehliadka obrazovnetradičná prehliadka obrazov
originálny obraz alebo fotkaoriginálny obraz alebo fotka
nevšedné poňatie osadenia rastlínnevšedné poňatie osadenia rastlín

www.flickr.com

Článok Nástenné dekorácie v znamení luxusu bol publikovaný 12. března 2013 v 07.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...