Luxusný pelech pre štvornohých miláčikov

Tagy:  pelech, pes, mačka, miláčikovia, domáci maznáčikovia, štvornohý miláčikovia, posteľ pre psov, pelech pre psov, psia posteľ, psí pelech, mačací pelech, vúrv elipse

Sponzorované odkazy:

Luxusný pelech pre štvornohých miláčikov

Súčasťou interiéru sú aj štvornohí maznáčikovia, ktorí sa vo väčšine prípadoch radia k právoplatným členom rodiny. Niektorí z nich majú k dispozícii celý dom, kde si im zapáči, tam sa uložia, tí druhí majú vyčlenené miesto s pohodlným brlôžkom.

Luxusný pelech pre štvornohých miláčikov, VÚRV Elipsa, predstavuje modernú položku interiéru, ktorú by im mohol závidieť nejeden pán. Brlôžok disponuje elipsovitým tvarom a jeho hlavná konštrukcia je vyrobená z ohýbanej preglejky s úpravou dyhy. Farebnú úpravu dyhy si vyberá sám zákazník, podľa vkusu alebo potreby farebného zladenia s existujúcim interiérom.

Pelechu dominuje luxusný vankúš, vyrobený z prémiového materiálu, ktorý dokáže eliminovať pachy, baktérie, je odolný proti najrôznejším škvrnám a je jednoduchý na údržbu. Vankúš sa veľmi ľahko čistí od psej či mačacej srsti a je snímateľný, teda je ho možné kedykoľvek vyprať v práčke. Exkluzívny model psieho pelechu disponuje aj bielou kožušinkou, ktorá je taktiež snímateľná a môže sa prať (najlepšie však v rukách alebo programom na jemné ručné pranie).

Brlôžok sa vyrába priamo na zákazku, podľa potrebných rozmerov a povrchovej štruktúry materiálu. Tomu tiež zodpovedá cena, ktorá sa pohybuje od 800 do 1 050 amerických dolárov.

Konečne sa na trhu objavil pelech pre domácich miláčikov, ktorý nebudeme musieť schovávať v kúte, ale budeme ho pyšne prezentovať v priestore interiéru.

luxusne komfortný psí brlôžokluxusne komfortný psí brlôžok
brlôžok môžu používať i mačičkybrlôžok môžu používať i mačičky
závidieť by mohol nejeden pánzávidieť by mohol nejeden pán

Zdroj: http://freshome.com/…dious-canine

Článok Luxusný pelech pre štvornohých miláčikov bol publikovaný 25. července 2013 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...