Obydlie pre domáceho maznáčika súčasťou interiéru

Tagy:  maznáčikovia, zvieratko, zviera, pes, mačka, doplnky, pelech, pelech, miska

Sponzorované odkazy:

Obydlie pre domáceho maznáčika súčasťou interiéru

Naši domáci miláčikovia sú nielen súčasťou rodiny, ale aj interiéru. Či už máme psíka alebo mačičku či nejaké menej obvyklé zvieratko, nutne pre neho potrebujeme príjemný životný priestor, v ktorom sa bude cítiť dobre. To však logicky znamená isté obmedzenia na našej strane. Našťastie máme v dnešnej dobe možnosť vybrať si moderné a vkusné zvieracie doplnky, ktoré nás svojim dizajnom oslovia.

Pelech pre zvieratko

Základom bez ktorého sa náš strážny pes či nebojácna mačka nezaobíde je pelech. V ňom si hovie keď odpočíva a tiež sa tam ukladá k spánku. Je preto dobré, ak ho umiestnime na tiché miesto. Pelechy sa vyrábajú v najrôznejších prevedeniach, niektoré sú príliš obyčajné, iné osobitné potom je tiež skupina veľmi pekných štýlových pelechov.

Elegantná kovová konštrukcia a mäkký vankúšik poslúži našej mačičke skvele. Navyše v tomto pelechu bude vyzerať ako ozajstná pani domu. (Alebo sa tak bude aspoň cítiť). Brlôžok, ktorý vyzerá skoro ako trón určite poteší nejedného psíka a v interiéri sa bude skvele vynímať. Ružový kvet v ktorom budú naši domáci miláčikovia odpočívať je veľmi hravý a elegantný variant. Veľmi jednoduchému vankúšiku pre našich domácich miláčikov dodá šmrnc zebria potlač. Zaujímavý pelech z prírodných materiálov je vhodný do podobne ladeného bytu či domu. Jednoduchý pelech, ktorý je však netradične vysoký, môžeme umiestniť snáď do ktoréhokoľvek interiéru. S ním prakticky nemôžeme urobiť chybu. Prútený košík je veľmi bežnou alternatívou.

Mačacie hry

Netradične veľké pelechy pre mačky aj psov bude vhodné umiestniť skôr na terasu, kde náš maznáčik čas od času nocuje. Veľakrát značný priestor zaberajú hračky pre naše mačičky. Mačacie odpočívadlá je vhodné hneď z niekoľkých rôznych dôvodov umiestniť do predsiene či do širokej chodby. Jednoduchý systém odpočívadiel umožní mačke sledovať z výšky, čo sa okolo nej deje. Veľký béžový multifunkčný mačací raj, kde nájdeme prielez, odpočívadlá aj pelechy už zaberie pomerne dosť miesta. Našim mačičkám ním však urobíme radosť. Jednoduché hnedé odpočívadlo si naša mačacia šelma zamiluje. Pre vonkajšie vyvádzanie tu máme drevenú striešku, s ktorou sa naši domáci miláčikovia tiež pohrajú.

Riad pre našich miláčikov

Mištička je ďalším dôležitým predmetom, ktorý naše zvieratko potrebuje. Misku volíme podľa veľkosti psa. Veselá modrá mištička s ťapkami či fialovo-oranžová s obrázkom psa sa stane roztomilým bytovým doplnkom. Elegantný komplet dvoch tyrkysových misiek je veľmi vkusný a oceníme ho tak my aj náš maznáčik. Misky s farebnými vzormi je dobré zladiť s farbami použitými v interiéri. Podložky pod misky nám ušetria veľa práce. Jednoduchý čierny variant sa hodí kamkoľvek a nenaruší ráz izby.

Článok Obydlie pre domáceho maznáčika súčasťou interiéru bol publikovaný 7. července 2013 v 08.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...