Moderné doplnky pre domácich miláčikov

Tagy:  domáci maznáčikovia, pes, mačka, domáce zvieratá, misky, misky na žrádlo, misky na vodu, misky na krmivo, pelech, Modern Pets

Sponzorované odkazy:

Moderné doplnky pre domácich miláčikov

Konečne prichádza pozitívna správa pre milovníkov domácich maznáčikov a vkusne zariadeného interiéru. Na zahraničnom trhu sa objavila luxusná a veľmi nápaditá kolekcia, ktorá zahŕňa nábytok pre domácich miláčikov, dizajnové a multifunkčné misky či kŕmidlá pre vtáčiky.

K absolútnym vrcholom kolekcie nábytku a doplnkov pre domácich miláčikov, patrí psí brlôžok, ktorý zároveň slúži ako odkladací stolík pre ich majiteľa. Luxusne a detailne prepracovaný vzhľad každého kúska dokonale vynikne vo všetkých moderných interiéroch. V mnohých prípadoch nie je ani zrejmé, že ide o nábytok pre domácich miláčikov.

K ďalším zvieracím vymoženostiam patria misky rôznych veľkostí a výšok, čo je praktické pre rôzne psie rasy. Veľkosť misky vyberáme podľa veľkosti nášho maznáčika, pri jedle už nebude musieť ohýbať hlavu, ale bude žrať v dôstojnej polohe.

K dizajnovým originálom tiež patrí automatický dávkovač krmiva, vďaka ktorému sa naši miláčikovia dokážu obslúžiť sami. Technické vymoženosti dávkovača dokážu naplánovať a kontrolovať denný podiel krmiva.

Vďaka luxusnému vzhľadu môžeme všetky výrobky z rady „Modern Pets“ bez obáv použiť aj v tých najluxusnejších interiéroch.

multifunkčné využitiemultifunkčné využitie
misky pre rôzne veľkosti psovmisky pre rôzne veľkosti psov
psí pelech alebo konferenčný stolíkpsí pelech alebo konferenčný stolík

Zdroj: http://design-milk.com/modern-pets

Článok Moderné doplnky pre domácich miláčikov bol publikovaný 25. července 2013 v 15.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...