Massive svietidlá

Tagy:  massive svietidlá, lustre, lampy, svetlá, osvetlenie

Sponzorované odkazy:

Massive svietidlá

Massive je svetovo známa značka osvetlenia, ktorá bola založená roku 1926 PJ Jaeck ako rodinná firma, z ktorej sa postupom času stala nadnárodná európska spoločnosť. V súčasnej dobe ponúka spoločnosť viac než 10 000 druhov výrobkov spotrebiteľského osvetlenia nielen pre kompletné osvetlenie interiéru, ale aj exteriéru.

Názov Massive značí inováciu nielen po stránke technológie, ale aj po stránke životného štýlu. Svietidlá Massive upútajú pozornosť najmä svojou vizážou, nepreberným množstvom produktov a vysokou kvalitou. Spoločnosť je výrobcom funkčných, dekoratívnych aj špeciálnych konceptov osvetlenia.

Špeciálna kolekcia osvetlenia

CUCINA

Pod týmto názvom sa skrývajú svietidlá a doplnky určené špeciálne pre kuchyne a jedálne. Kolekcia obsahuje bodové svetlá a svetlá, ktoré sa pridávajú pod skrinky tak, aby osvietili pracovnú plochu. Vyberať môžeme z dvoch typov: Terragon, čo sú svietidlá vyrobené z leštenej ocele, ktorá poskytuje profesionálny a elegantný vzhľad. Druhým typom sú výrobky označené názvom Myrtle, ktoré predstavujú štandardný systém výroby z vysoko kvalitného polykarbonátu.

AQUA

Táto kolekcia zahŕňa široký sortiment svietidiel, ktoré sú projektované a určené priamo pre osvetlenie kúpeľní. Veľkú pozornosť by sme mali venovať výberu kúpeľňových svietidiel, a to predovšetkým z dôvodu bezpečnostného hľadiska. Osvetlenie kúpeľne by malo byť intenzívne, dominantu by malo tvoriť centrálne osvetlenie, ktoré musí byť doplnené niekoľkými ďalšími svetelnými zdrojmi, ku ktorým patrí osvetlenie nad zrkadlom alebo toaletným stolíkom.

SOHO

Kompletná ponuka osvetlenia určená pre malé kancelárie a domáce pracovne, ktoré by mali utvárať flexibilné a príjemné prostredie, v ktorom hrá kľúčovú rolu práve osvetlenie. Svietidlá navrhnuté špeciálne pre tieto priestory disponujú plne funkčnými a zároveň i dekoratívnymi vlastnosťami, ktoré prinášajú moderný a elegantný ráz do týchto miestností. Priestory by mali byť vybavené centrálnym osvetlením, ktoré je určené pre osvetlenie okolitého priestoru a bodovým, ktoré osvetľuje pracovnú plochu. Nevyhnutnosťou sú tiež rôzne stolové lampičky, ktoré prinášajú komfort pri dlhodobejšej práci. Kolekcia SOHO dokáže svojimi produktmi uspokojiť širokú vekovú škálu užívateľov, mužov aj ženy.

LED

Pod týmto názvom sa skrýva osvetlenie, ktoré sa skladá z tzv. LED diód, čo sú miniatúrne mikročipy, ktoré sa zasadzujú do elektrického obvodu. K výhodám LED patrí predovšetkým dlhá životnosť, ktorá sa udáva až na 100 000 hodín, ďalej vysoká odolnosť proti zničeniu, vysoká energetická účinnosť a malá emisie tepla. Široká ponuka LED zahŕňa osvetlenie pre vnútorné aj vonkajšie priestory.

UMBRO

Kolekcia zahŕňa široký výber podstavcov a tienidiel pre použitie v rôznych typoch a štýloch interiérov. Výrobky disponujú nadčasovým vzhľadom, ktorý sa riadi najnovšími trendmi na trhu v oblasti interiérových dekoratívnych svietidiel.

TOP SELECTION

K výrobe tejto rady sa používa vysoko kvalitný materiál, vďaka ktorému je na výrobky poskytovaná predĺžená záručná doba 5 rokov. Tieto exkluzívne výrobky sú určené predovšetkým do luxusne a moderne zariadeného interiéru, s ktorým harmonicky splynú.

KICO

Svietidlá špeciálne navrhnuté pre deti každého veku a pohlavia. Produkty KICO patria do ochrannej triedy III, čím sú označované za nízkonapäťový bezpečnostný produkt.

Všetky výrobky Massive sú testované z hľadiska trvanlivosti, tepelnej odolnosti, elektrickej bezpečnosti, farebnej stálosti a vodeodolnosti. Výrobky Massive sú tiež vybavené značkou Œ, čo potvrdzuje fakt, že boli vyrobené v súlade s platnými európskymi normami. Minimálna záruka na výrobky je dva roky, na sortiment Top Selection je záruka predĺžená až na dobu piatich rokov.

Článok Massive svietidlá bol publikovaný 29. srpna 2013 v 06.45 v rubrike Byt. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...