Závesné svietidlá inšpirované medúzou

Tagy:  luster, svetlo, osvetlenie, interiérové ​​osvetlenie, lampa, medúza, medúzy, lustre, dizajn

Sponzorované odkazy:

Závesné svietidlá inšpirované medúzou

Osvetlenie patrí k nevyhnutnému interiérovému vybaveniu, bez ktorého by chod domácnosti nebol plnohodnotný. Každý moderný interiér vypĺňa niekoľko druhov a typov osvetlenia, každé má iný účel.

Väčšinu svietidiel si kupujeme za účelom praktickým, teda k tomu, aby sme získali umelý zdroj svetla. Niektoré osvetlenia si však kupujeme za účelom dizajnu, teda predovšetkým k dozdobeniu nášho interiéru.

Poslednou škatuľkou sú svetlá, ktoré spĺňajú ako stránku praktickú, tak aj stránku dizajnovú. A práve do tejto škatuľky multifunkčných svetiel patria aj modely z kolekcie „medusa“.

Neuveriteľne nádherné, delikátne a predovšetkým nezvyčajné osvetlenie, v podobe závesných lustrov – to sú svetlá od návrhára Roxy Towry-Russella. Osvetlenie v podobe medúz ocenia nielen nadšenci mora a podmorskej fauny a flóry, ale aj milovníci nevšedného dizajnu.

Tieto originálne lustre sú vyrobené z plastu a vďaka prepracovanému stvárneniu sú nerozoznateľné od pravých, „živých“ medúz.

Decentné, originálne a kreatívne spracovanie lustrov v podobe medúz, prináša nový dizajnový rozmer do všetkých moderných interiérov. Neodolateľný pohľad sa naskytá kedykoľvek, kedy len hoci obyčajným kútikom očka zavadíme o túto nádheru.

neskutočne fascinujúci pohľad na kolekciu medúzových svetielneskutočne fascinujúci pohľad na kolekciu medúzových svetiel

zdroj: http://www.behance.net

Článok Závesné svietidlá inšpirované medúzou bol publikovaný 4. října 2013 v 06.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...