Fingers: dizajnové police

Tagy:  polica, polička, poličky, policový systém, systém políc, nábytok, regály, interiérový nábytok, úložný priestor, moderné police

Sponzorované odkazy:

Fingers: dizajnové police

Police, poličky a policové systémy sa stali veľmi obľúbeným nábytkom a nahrádzajú ťažkopádny a masívny nábytok. Policové systémy pôsobia vzdušne, noblesne, nezaťažujú priestor a dovoľujú mu dýchať.

Stále viac dizajnérov vsádza na pravidlo, ktoré vypovedá o tom, že v jednoduchosti je krása. Toto príslovie funguje vo všetkých odboroch, či už ide o interiérový dizajn, architektúru, módu alebo napríklad záhradný exteriér.

V štýle jednoduchom, vzdušnom a trendy sa uberá aj policový systém Fingers, ktorý je dielom autora Arneho Quinza. Kreatívne poňatie policového systému pozostáva z niekoľkých tyčiek a rôzne dlhých farebných políc.

Stabilita policového systému je docielená vďaka dômyselnému prepracovaniu rôzne usporiadaných tyčiek, ktoré v presnom prepočte políc zaisťujú stabilný a pevný spoj. Policový systém Fingers je k dispozícii v niekoľkých variantoch, odlišnosti sú nielen vo veľkosti, ale aj vo farebnom poňatí.

Väčšie typy políc sú zložené zo šiestich políc na ľavej strane, troma policami je vyplnený prostriedok a päť políc sa nachádza na pravej strane. Jednotlivé police sú nepravidelne vzdialené, čo vo finále pôsobí chaoticky, ale v dokonalom zmysle slova. Tiež farebné poňatie je rozmanité, kombinácia čiernej s oranžovou, bielej s oranžovou, čiernej so zelenou alebo v kombinácii bielej, hnedej a oranžovej.

občas je dobré riadiť sa heslom „v jednoduchosti je krása“občas je dobré riadiť sa heslom „v jednoduchosti je krása“
model v najväčšom stvárnenímodel v najväčšom stvárnení

zdroj: http://www.stylepark.com

Článok Fingers: dizajnové police bol publikovaný 6. září 2013 v 08.30 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...