Kompaktná detská vanička z Herms

Tagy:  vanička, kúpacie vanička, detská vanička, nábytok, nábytok pre deti, dieťa, deti, kúpacia nádoba, kúpeľňa, kúpeľňový nábytok, kúpeľňový systém, prebaľovací pult

Sponzorované odkazy:

Kompaktná detská vanička z Herms

Starostlivosť o dieťa nie je vždy ľahká úloha, vyžaduje tisícky šikovných pohybov za deň a byť neustále v strehu. S každým úkonom a aktívnou činnosťou starosti o dieťa je starostlivosť náročnejšia a vyžaduje mať všetko „po ruke“.

Najzložitejšou a veľmi náročnou činnosťou je predovšetkým kúpanie novorodencov a dojčiat. Väčšina mamičiek to rieši detskou plastovou vaničkou, ktorú postaví na zem do kúpeľne alebo zavesí do stojanu. Ďalšou možnosťou je nábytková zostava, ktorá je však pomerne malých rozmerov a dieťatko z nej v priebehu dvoch až troch mesiacov vyrastie.

Herms, popredný výrobca detského nábytku, uviedol na trh kompaktnú baby nábytkovú zostavu, ktorá v sebe spája praktickosť, multifunkčnosť, techniku ​​a dizajn. Kompaktná kúpeľová zostava ponúka jednoduchý a relaxačný zážitok, nielen pre deti, ale aj pre ich mamičky.

V detskej kúpeľovej zostave sa mieša dizajn v kombinácii s ergonómiou a maximálnym komfortom. Nábytok je navrhnutý v dvojakom prevedení, univerzálnejší model disponuje aj umývadlom, akonáhle dieťa z vaničky odrastie, zostane nám vkusný kúpeľňový nábytok.

Detský nábytkový set disponuje tiež dostatočným úložným priestorom, prebaľovacím pultom, posuvnými policami, skrinkami a pracovnou plochou. Dokonalé riešenie, ktoré využijeme aj v čase, keď naše deti odrastú.

Herms: design myslí aj na detiHerms: design myslí aj na deti
„všetko na dosah ruky“„všetko na dosah ruky“

zdroj: http://www.herms.com

Článok Kompaktná detská vanička z Herms bol publikovaný 17. října 2013 v 06.15 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...