3 tipy na skvelé rýchlovarné kanvice

Tagy:  rýchlovarné kanvice, tip, kuchyne, doplnky, spotrebiče, riad

Sponzorované odkazy:

3 tipy na skvelé rýchlovarné kanvice

Domáce spotrebiče sú neoddeliteľnou súčasťou každej kuchyne a bez väčšiny z nich si život už nevieme predstaviť. Niektoré, ako napríklad kávovar, toastovač, vaflovač, prenosný gril či trebárs odšťavovač sú príjemnou vymoženosťou modernej doby, avšak bez rýchlovarnej kanvice alebo mikrovlnnej rúry sa už snáď ani nedá existovať. Nechajte sa inšpirovať tými najvypracovanejšími kanvicami na našom trhu a kúpte si takú, ktorá jednak rýchlo uvarí vodu na čaj alebo kávu a zároveň skvele vyzerá.

Catler KE8010

Rýchlovarná kanvica Catler KE8010 vás v prvom rade zaujme svojím príjemným designom, ktorý je celý v nerezu a s nastaviteľnou doskou ako bonus. Tá vám ušetrí veľa práce a navyše vďaka nej pripravíte akýkoľvek čaj ako ozajstní odborníci, lebo si ľahko nastavíte teplotu, na ktorú sa má voda ohriať. Po prevarení tekutiny kanvica prakticky „pípne“, čím dá najavo, že svoju prácu nateraz skončila. Ďalšou ohromnou výhodou je tiež možnosť udržiavania teploty, ktorá uchová vodu vnútri kanvice dlhšiu dobu horúcu. Cena kanvica sa pohybuje okolo 110 €, čo je síce vyššia suma, ale v tomto prípade sa naozaj oplatí.

Rýchlovarná kanvica s nastaviteľnou doskou, autor:heurekaskRýchlovarná kanvica s nastaviteľnou doskou, autor:heurekask

Electrolux EEWA 3130

Podstatne lacnejším variantom, konkrétne za cenu 26 €, je rýchlovarná kanvica Electrolux EEWA 3130 v elegantnom plastovo nerezovom prevedení. Poteší vás určite svojou ľahkosťou, vďaka ktorej je ľahko manipulovateľná a ovládateľná. Kanvica má klasickú odmerku a objem 1,5 litra. Čo vás ale možno nepoteší je fakt, že vodu varí až 4 minúty, čo je pomerne dlhá doba.

ETA 1597 Elle

A akousi zlatou strednou cestou je model ETA 1597 Elle za 72 € v krásnom a nadčasovom nerezovom prevedení. Kanvica je v jednoduchom hladkom dizajne, preto je vhodná prakticky do každej kuchyne. Jej objem je 1 liter a nastavenie teploty vody možno na 70, 80, 90 a klasických 100 stupňov. Kanvica sa pýši pomerne nízkou spotrebou, ale rovnako tak, ako variant od Elektrolux varí až za 4 minúty.

Elegantný variant od Ety, autor: korunkaElegantný variant od Ety, autor: korunka

Článok 3 tipy na skvelé rýchlovarné kanvice bol publikovaný 2. prosince 2013 v 07.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...