Horúce nápoje v pohodlí domova - 6 tipov, ako na to!

Tagy:  riad, čaj, káva, horúca čokoláda, horúce nápoje, stolovanie, posedenie, hrnčeky, kanvice

Sponzorované odkazy:

Horúce nápoje v pohodlí domova - 6 tipov, ako na to!

Studená a mnohokrát aj mrazivá zima nás núti sa zdržiavať skôr v uzavretých priestoroch, najmä potom vo večerných hodinách, kedy pobyt vonku nie je príjemný. Nie je nad pocit, keď prídete unavený z práce, vymrznutý z autobusu a môžete sa naložiť do vane alebo si dopriať trochu toho chutného horúceho a lahodného moku, ktorý vám hneď spríjemní náročný deň. Chcete si kávu, horúcu čokoládu alebo napríklad čaj urobiť v pohodlí domova a pritom si pripadať ako v kaviarni? Máme pre vás hneď niekoľko tipov, ako si taký zážitok spríjemniť.

Štýlová kanvica je základ

Rýchlovarná kanvica je vymoženosť, ktorá dnes už nechýba snáď v žiadnej domácnosti. Uľahčí vám veľa práce a zaobstaráte si ju naozaj za pár eur. Majte však na pamäti, že aj taká drobnosť by mala mať isté parametre. Ideálne si vyberte nerezový variant, ktorý vodu rýchlejšie uvarí a tiež ju udrží dlhšie teplú. A zabudnúť nesmieme ani na fakt, že rýchlovarná kanvica zvyčajne stojí na kuchynskej linke, kde je stále dobre vidieť, a preto by mala nejako vyzerať. Na e-shope THEHUT si zaobstaráte štýlové a veľmi moderné rýchlovarné kanvice v mnohých farbách a za super ceny.

Autor: THEHUTAutor: THEHUT

Vychutnajte si kávu s partnerom

Ak ste svojho partnera celý deň nevideli, potom s ním, po príchode domov, budete chcieť určite stráviť nejakú tú spoločnú chvíľku. Obstarajte pre neho a pre vás štýlové hrnčeky so srdiečkami, vďaka ktorým vám káva alebo lahodný čaj bude chutiť určite o niečo viac. Zaobstarať si ich môžete na e-shope OLIVERBONAS, a to 13 € za kus.

Autor: OLIVERBONASAutor: OLIVERBONAS

Zážitok z kvalitnej kávy

Na kvalite vybranej kávy samozrejme záleží a iste vám pravá talianska, čerstvo pomletá pochúťka bude chutiť o poznanie viac, než rozpustné Nescafe. Avšak na poriadne espresso ako z kaviarne budete potrebovať tiež dobrý kávovar, ktorý celú prácu odvedie za vás, a to úplne excelentným spôsobom. Kúpte si napríklad túto nerezovú novinku od značky Westel. Stroj sa rýchlo zahreje, pripraví kávu a ešte vám našľahá mliečnu penu, na prípravu cappuccina. Zaobstaráte si ho už za 252 €.

Autor: WESTELMAutor: WESTELM

Ideálny variant pri nedostatku času

Nemáte nikdy príliš čas si v kľude sadnúť a vypiť si čaj? Potom si kúpte tento štýlový termohrnček, určený priamo pre sypaný kvalitný čaj. Do jeho útrob nasypete obľúbenú sušenú čajovú zmes, zalejete vodou a po vylúhovaní vnútrajšok nádoby vyberiete, pričom vám zostane vynikajúci lahodný nápoj, ktorý zostane horúci aj niekoľko hodín. Vďaka tomu si môžete doma robiť všetky potrebné práce, bez toho aby ste sa ochudobnili o dobré pitie. Termohrnček si zaobstaráte na e-shope CONNOX za 24 €.

Autor: CONNOXAutor: CONNOX

Sada pre čajový večierok

Čas od času si s kamarátkami urobíte príjemné popoludnie u vás doma a doprajete si domácu bábovku a chutný čaj alebo kávu? Potom by ste takúto udalosť mali pozdvihnúť na trochu vyššiu úroveň a z čajového dýchánku urobiť príjemné posedenie. Kúpte si napríklad túto sadu s orientálnym nádychom, z ktorej vám nápoje budú chutiť ešte viac. Súprava štyroch hrnčekov vás na e-shope OKADIRECT vyjde na 35 €.

Autor: OKADIRECTAutor: OKADIRECT

Teplé nápoje aj za niekoľko hodín

Chcete raňajkovať pohromade celá rodina a ráno si poriadne spoločne užiť alebo v priebehu celého dňa popíjate čaj? Potom by vám doma nemala chýbať praktická termo kanvička, ktorá udrží ako čaj, tak kávu alebo horúcu čokoládu aj niekoľko hodín vriacu a vy sa tak nemusíte ponáhľať či stále variť nové a nové nápoje. Na e-shope AMARA nájdete niekoľko moderných variantov aj v krásnych výrazných farbách. Cena termo kanvice sa pohybuje od 85 €.

Autor: AMARAAutor: AMARA

Článok Horúce nápoje v pohodlí domova - 6 tipov, ako na to! bol publikovaný 9. února 2015 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...