Úložné papierové krabice - správne miesto, kam uložiť poklady

Tagy:  krabičky, úložný priestor, byt, interiér, úschovňa, drobnosti, doplnok, krabice

Sponzorované odkazy:

Úložné papierové krabice - správne miesto, kam uložiť poklady

Najrôznejšie škatule a škatuľky nám poslúžia nielen ako úschovňa, pre naše poklady. Niektoré vyzerajú tak skvele, že bez problémov zastanú funkciu aj doplnku. Nechajte sa inšpirovať prehliadkou malých aj veľkých škatúľ a kúpte si skvelo vyzerajúci úložný priestor.

Nielen do kancelárie

Papierové škatule rozhodne nie sú záležitosťou, ktorá by sa hodila len do kancelárií. Škatule rôznych veľkostí a farieb možno umiestniť do celého bytu a dokonca robia skvelý dojem. Biela alebo zelená sada škatúľ so spevnenými rohmi pôsobí veľmi decentne a elegantne, bude sa hodiť kamkoľvek, oproti zdobeným škatuliam však svoje miesto môže nájsť aj v pracovniach a domácich kanceláriách. Červené škatule s priezorom sú veľmi praktickým pomocníkom, vďaka ktorému bude každá vec mať svoje miesto a zároveň ju nebude ťažké dohľadať. Snáď najjednoduchšie prevedenie môžeme obdivovať u čisto bielych jednoduchých škatúľ.

Škatule, praktický pomocník v domácnostiŠkatule, praktický pomocník v domácnosti

Farbené vzory na škatuliach

Škatuľky nemusia byť iba nudne jednofarebné. Trendy nás ženú do rozmanitých farebných prevedení. Tmavo modré škatule s abstraktnou potlačou sa rovnako ako vzorované červené či farebne pruhované škatule skvele hodia do šatníka. Do škatúľ môžeme uložiť najrôznejšie doplnky, ako sú kabelky či šatky, dokonca aj topánky. Perfektne možno využiť nízke škatule, ktoré uľahčia hľadanie. Pre predsiene či komory sú ako stvorené hnedé škatule s potlačou s tematikou záhradkárčenia.

Papierové škatule s rôznymi potlačamiPapierové škatule s rôznymi potlačami

Schovať možno aj do okrúhlych

Nielen škatule, ale aj okrúhle škatuľky použijeme v domácnostiach. Skvele sa osvedčia pri triedení drobností, ktorých býva v každej izbe viac než dosť. Ak máme takých škatuliek viac, môžeme ich vyrovnať na police, kde budú skvele vyzerať.

Papierové škatule nielen hranatéPapierové škatule nielen hranaté

Krásne a zaujímavé škatule

Škatuľky môžu byť aj skutočne krásne zdobené, moderné a vzhľadné. Prekrásne kvetované farebné škatuľky neurobia hanbu ani tomu najmodernejšiemu a najluxusnejšiemu interiéru. Ba naopak, skôr skrášlia a ozvláštnia izbu. Elegantná čierna priestranná škatuľa s vytlačenou čipkou vyzerá fantasticky. V jasnej dievčenskej izbe je nepostrádateľná. Jednoduchá a prostá biela škatuľka s ozdobnou mašľou je univerzálna a tiež preto veľmi praktická.

Škatule môžu byť aj skutočným skvostomŠkatule môžu byť aj skutočným skvostom

Zdobené originály

Ručné práca je vždy neoceniteľná. Farebné škatule s veselými vzormi prevažne v ružových odtieňoch sú ozvláštnené nalepenými prúžkami, gombíkmi a farebnými kolieskami. Sú to unikáty, ktoré v izbách vyniknú a zožnú obdiv.

Drobné škatuľky krásne zdobené, autor: Jana LehmannDrobné škatuľky krásne zdobené, autor: Jana Lehmann

Článok Úložné papierové krabice - správne miesto, kam uložiť poklady bol publikovaný 31. ledna 2013 v 06.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Šárka Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...