Praktické a nápadité úložné boxy

Tagy:  úložné boxy, krabice, dózy, úložný priestor, skladovanie, nábytok, dekorácie

Sponzorované odkazy:

Praktické a nápadité úložné boxy

Úložné boxy a krabice sa stali veľmi praktickým pomocníkom v domácnosti, pretože ľahko schovajú všetko, čo nemá byť vidieť a pritom môžu plniť skvelú estetickú funkciu. Postaviť ich môžete na akúkoľvek skriňu, policu, komodu alebo len tak do priestoru. Nechajte sa inšpirovať boxami, ktoré dokonale nahradia takmer všetky kusy nábytku.

Čiernobiele kombinácie sú klasikou, ktorá v interiéri neurazí snáď nikdy. Ak zháňate niečo, čo bude praktické, vkusné a dlho účelné, stavte na tento skladaný box s horným vekom od značky Amara.

Autor: amaraAutor: amara

Boxy rozhodne nemusia vyzerať ako obyčajná krabica a v žiadnom prípade sa nemusíte držať klasického hranatého tvaru. Oválny variant je rovnako tak praktický a v tomto koženkovom prevedení ho môžete honosne vystaviť napríklad na parapet, spolu s kvetinami.

Autor: barneysAutor: barneys

Jar sa samozrejme každoročne nesie v znamení kvetín a prebúdzajúcej sa prírody a tento rok tomu nebude inak. Ak chcete ísť s dobou a za studenou zimou pre tento rok urobiť hrubú, výraznú čiaru, obstarajte si úložné boxy s romantickými kvetmi.

Autor: johnlewisAutor: johnlewis

Nie všetky úložné priestory sa môžu pýšiť pevnou konštrukciou a niektoré sú dokonca natoľko slabé, že pojmú maximálne papier. Ak potrebujete skladovať napríklad náradie alebo obdobné predmety, stavte na pevnejší variant s kovovými rohmi a zatváraním. V tomto žltom prevedení ho navyše nemusíte schovávať v skrini, pretože pôsobí veľmi štýlovo.

Autor: johnlewisAutor: johnlewis

Zisťujete, že vaša šperkovnica doslova preteká a vy už svoje skvosty nemáte kde ukladať? potom sa opäť porozhliadnite po úložnom boxe, ktorý pojme všetku bižutériu a vy sa tak svojich obľúbených kúskov nemusíte vzdávať. Skvelým tipom je napríklad sklenený box, ktorý bude na toaletnom stolíku naozajstnou ozdobou a klenotom.

Autor: modclothAutor: modcloth

Úložné boxy majú tiež svoju nezameniteľnú funkciu v kuchyni, kde dôvtipne zhromaždia múku, strukoviny alebo cestoviny a vy sa tak môžete zbaviť nevzhľadných obalov a vrecúšok. Kúpte si rad z rovnakej kolekcie a kuchynskej linke dodajte šmrnc.

Autor: purehomeAutor: purehome

Potrebujete so svojimi uloženými vecami čas od času manipulovať? Potom stavte na boxy v podobe kufríka s praktickým uškom, ktoré vám bude po ruke, kedykoľvek budete potrebovať.

Autor: amaraAutor: amara

Článok Praktické a nápadité úložné boxy bol publikovaný 22. dubna 2014 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...