3 tipy na mopy, ktoré vám pomôžu s upratovaním

Tagy:  upratovanie, podlaha, čistá podlaha, špina, prach, neporiadok

Sponzorované odkazy:

3 tipy na mopy, ktoré vám pomôžu s upratovaním

Podlaha by sa v každej domácnosti mala umývať niekoľkokrát do týždňa, obzvlášť v prípade, že ste vy, partner alebo deti alergici. Klasickým zmetákom sa jednoducho a rýchlo zbavíte povrchového prachu, avšak špina, baktérie a iné nečistoty sa usadia do štrbín, na ktoré sú štetiny metly krátke. Možno máte doma obľúbený mop, ktorý namočíte, vyžmýkate a potom vytriete zvyšok domu. Pokiaľ ale chcete mať svoje obydlie naozaj dôkladne upratané a čisté tak, že by ste takmer mohli „jesť zo zeme“, pozrite sa na novinky, ktorým sa zastarané mopy rozhodne nevyrovnajú.

POWER MAX SUPRA 11920

Tento unikátny výrobok je geniálnym riešením, ktoré neskutočne šetrí čas a pritom efektívne upratuje takmer za vás. Zabudnite na niekoľko upratovacích krokov v podobe zametania, vysávania a následného zotretia, ktoré môže trvať aj hodinu. POWER MAX SUPRA 11920 zvládne všetko naraz. Jeho unikátna gumová hadica vás zbaví prachu, vlasov, nečistôt, šmúh na podlahe a iného neporiadku a vy už nikdy nebudete musieť použiť handru a vedro s vodou. Vďaka dobíjacím batériám bude stále k dispozícii a vzhľadom k tomu, že má zásobník, nikdy za sebou nezanechá neporiadok. POWER MAX SUPRA 11920 kúpite za skvelých 36 €.

Nakupujte rozumne, autor: mallNakupujte rozumne, autor: mall

VILEDA VIROBI robotický mop

Vždy ste snívali o tom, ako si s obľúbenou knihou sadnete na pohovku a niekto za vás odvedie všetku prácu a dom sa bude lesknúť ako nikdy predtým? Potom vás pravdepodobne nadchne fakt, že vaše želanie bolo vypočuté. Kúpte si revolučnú novinku Vileda Virobi robotický mop, ktorý stlačením jediného tlačidla zametie akýkoľvek druh podlahy a jeho statické štetiny odstránia prach, chlpy, vlasy a iné nečistoty a to dokonca pod nábytkom. Vileda Virobi robotický mop zakúpite od 34 €.

LEIFHEIT Multifunkčný mop 3 v 1

LEIFHEIT Multifunkčný mop 3 v 1 je jasným dôkazom toho, že aj lacnejší variant môže byť skvelou voľbou, ktorá jednoducho, efektívne a rýchlo uprace celý byt. Klasický povrch mopu s mikrovláknom širokým 26 centimetrov zotrie všetok neporiadok, hrubá kefa zbaví podlahu aj ťažko odstrániteľných šmúh a gumová stierka povrch krásne vysuší a dodá mu neodolateľný lesk na niekoľko dní. LEIFHEIT Multifunkčný mop 3 v 1 kúpite už za senzačných 18 €.

Upratuje za vás, autor: mallUpratuje za vás, autor: mall

Článok 3 tipy na mopy, ktoré vám pomôžu s upratovaním bol publikovaný 7. dubna 2014 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...