Drôtené vešiačiky

Tagy:  vešiak, vešiačik, zavesenie, háčik, doplnky, dekorácie, drôtený vešiak, drôtené vešiačiky, drôt, drotárstvo, vešiaky pre deti, detské vešiaky, vešiaky do kuchyne, kuchynské vešiaky

Sponzorované odkazy:

Drôtené vešiačiky

Žiadny moderný interiér sa nezaobíde bez kvalitného vešiaka alebo aspoň drobnejšieho vešiačika, ktorý slúži na odkladanie vrchných, drobných odevov.

Originálne vyhotovené vešiačiky ručnej výroby je možné zakúpiť v obchode na adrese: http://www.fler.cz/dratule Vešiačiky sú vyrobené z čierneho žíhaného drôtu v rôznej hrúbke, ich povrch je ošetrený olejom, ktorý zabraňuje prípadnému hrdzaveniu.

Ponuka zahŕňa vešiačiky drôtené, inšpirované predchádzajúcimi drotármi, ktorí chodili od domu k domu a drôtovali rozbité hrnce. Ak však chceli uživiť rodinu museli si privyrábať ešte drobnými prácami, obvykle teda úžitkovými doplnkami pre domácnosť. Vyrábali naberačky, pastičky na myši, misky a samozrejme nechýbali ani rôzne veľké a tvarované vešiačiky. S príchodom smaltovaného riadu však drotárske remeslá začali pomaly, ale iste zanikať. Našťastie sa kúzlo drôtu opäť vracia a tak môžeme obdivovať dokonalú kolekciu vešiačikov od Drátule.

Drôtené vešiačiky majú široké využitie, a to nielen v interiéri. Ich uplatnenie nájdeme aj v exteriéri, ako súčasť posedenia, záhradnej kuchyne a pod. Drobné vešiačiky potrebujeme napr. v kuchyni, slúžia na zavesenie utierok, chňapiek alebo vrecúšok so sušenými bylinkami.

V spálni sú ideálnym pomocníkom pri odkladaní šperkov – prstienkov, náramkov, náhrdelníkov… Rovnakú úlohu môžu plniť aj v dievčenskej detskej izbičke.

Kolekcia vešiačikov disponuje rôznou veľkosťou, rôznymi motívmi a ak vám ponuka nestačí, je možné nechať si zhotoviť vešiačik priamo na mieru.

drôtené vešiačiky si nájdu uplatnenie kdekoľvekdrôtené vešiačiky si nájdu uplatnenie kdekoľvek

http://www.fler.cz/dratule

Článok Drôtené vešiačiky bol publikovaný 30. dubna 2014 v 07.15 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...