Vtipné interiérové ​​doplnky nielen do detských izieb

Tagy:  vešiak, vešiačik, vešiačiky, detské vešiaky, ramienko, ramienka, ramienko na oblečenie, dekorácie, detské dekorácie, dekorácie detských izbičiek, detská izbička, interiérové ​​dekorácie, doplnky, háčik, háčik na zavesenie

Sponzorované odkazy:

Vtipné interiérové ​​doplnky nielen do detských izieb

Praktické interiérové doplnky sú veľmi žiadanou súčasťou našich domovov, pretože zdanlivo malá ba takmer na pohľad neviditeľná vec dokáže maximálne poslúžiť. O čo väčšie však je umenie, keď praktický interiérový doplnok dokáže byť zároveň doplnkom dizajnovým, alebo lepšie povedané oku viditeľným.

Švédska spoločnosť Gorilla má vo svojom ponukovom portfóliu veľmi zaujímavé doplnky, ktoré dokážu zaujať nielen deti, ale aj ich rodičov. Nový rad vtipných interiérových doplnkov je vyrobených z ekologicky šetrných materiálov disponujúcich najvyššou kvalitou.

Všetky výrobky sú navrhnuté tak, aby dokázali podporiť a využiť detskú predstavivosť a tvorivosť. Na konte spoločnosti Gorilla stále pribúdajú nové, ekologicky šetrné výrobky zo starostlivo vybraných materiálov vynikajúcej kvality. Výrobky spoločnosti Gorilla disponujú inovatívnym dizajnom, riešených vlastným tímom. Výsledkom starostlivej a detailnej práce sú nadčasové interiérové doplnky a praktickí pomocníci, disponujúci nielen vecou praktickou, ale aj zábavnou.

Séria ALBERT – drobné háčiky vyrezávané laserom z plechu, ktoré dokážu poňať aj vyššiu záťaž. Rozmery: 24 × 35 cm, ponúkané vo farbe: zelenej, čiernej, striebornej a bronzovej.

APENHANGER – vtipne poňaté ramienka, ktoré zároveň slúžia ako nástenná dekorácia. Vtipné opice sú vyrobené z farebných drevovláknitých dosiek. Rozmery: 28 × 29 cm, ponuka farieb: červená, čierna, hnedá, žltá.

Parník a lietadlo – drobné háčiky vyrobené z recyklovaného kovu, dekorovanie práškovou, ekologicky šetrnou farbou. Rozmery: 12 × 2,5 × 25 cm.

ZOOHANGER – vtipné ramienka na šaty v tvare žirafy, leva a mačky. Balenie obsahuje tri kusy ramienok vyrobených z prírodného drevovláknitého materiálu.

originálne a vtipné spracovanie praktických pomocníkovoriginálne a vtipné spracovanie praktických pomocníkov
nielen do detských izbičieknielen do detských izbičiek

Zdroj: http://www.ourchildrensgorilla.com

Článok Vtipné interiérové ​​doplnky nielen do detských izieb bol publikovaný 12. srpna 2013 v 15.45 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...