Koberce Breno

Tagy:  koberce, kusové koberce, Breno, koberce Breno, bytové koberce, metrážové koberce

Sponzorované odkazy:

Koberce Breno

Rýdzo česká spoločnosť Koberce Breno vznikla roku 1994 ako veľkoobchod s podlahovými krytinami. O štyri roky neskôr sa podnikateľské aktivity spoločnosti rozšírili o vlastné maloobchodné predajné centrá, v ktorých je zákazníkom predstavený kompletný sortiment spoločnosti.

Roku 2001 odkúpila spoločnosť 100% podiel konkurenčnej spoločnosti KTI s.r.o., čím k značke Breno pribudla nová predajná jednotka s vlastným logom Kráľovstva kobercov.

Rok 2006 sa zapísal do dejín histórie spoločnosti tým, že došlo k expandovaniu značky na slovenský trh s otvorením pobočiek v Bratislave, Nitre a Trenčíne. V súčasnej dobe predstavuje spoločnosť jedného z najväčších a najvýznamnejších tuzemských predajcov podlahových krytín, ktorý sa prezentuje na území celej ČR.

Vedľa širokej ponuky kobercových podlahových krytín ponúka spoločnosť doplnkový predaj, ktorý zahŕňa:

• bytový textil
• garniže
• zdravotné matrace

Ponuka kobercov značky Breno

Zo širokej ponuky kobercov Breno si dokáže vybrať aj ten najnáročnejší zákazník, pre ktorého je pripravená exkluzívna rada podlahových krytín. Koberce sú rozdelené do niekoľkých kategórií, podľa účelu použitia, druhu materiálu, techniky výroby a povrchovej úpravy. Vyberať môžeme zo širokej farebnej škály, klasických i moderných designov a kvalitatívnych tri­ed.

Ponuka je obohatená o pomocný materiál určený k pokládke kobercov, ktorý zahŕňa široký výber náterových a vyrovnávacích hmôt, lepidiel či prechodových líšt a kobercových profilov.

Bytové koberce

V sieti predajní kobercov Breno môžeme vyberať zo širokého výberu bytových kobercov, v najrôznejších farebných škálach a potlačiach, ktoré zahŕňajú geometrické, abstraktné, detské i kvetinové motívy.

Záťažové koberce

Záťažové koberce sú určené predovšetkým do priestorov s vysokými prevádzkovými nárokmi na praktickosť a kvalitu, čím rozumieme priestory komerčného využitia – hotely, banky, kancelárie, školy, škôlky, reštaurácie. Najkvalitnejšie záťažové koberce disponujú gélovým podkladom, ktorý kvalitatívne prispieva ku každodennému zaťaženiu, čím sa predlžuje ich životnosť. Cenu u týchto typov kobercov ovplyvňuje predovšetkým ich gramáž, výška vlasu, hustota vpichu a materiál, ktorý je použitý na samotný podklad.

Behúne

Pod týmto názvom sa skrývajú menšie kusy kobercov, ktoré sú určené predovšetkým do najviac zaťažených častí domu, ku ktorým patria napríklad chodby, haly alebo schody.

Kusové koberce

Kusové koberce slúžia predovšetkým ako dizajnový prvok pre zútulnenie či oživenie bytového interiéru a dotváranie celkovej atmosféry domova. Spoločnosť Breno ponúka kusové koberce v rôznych veľkostiach, v bohatej farebnej škále, aktuálnych dizajnoch aj najrôznejších materiálových zloženiach, podľa ktorých sa odvíja cena. Kvalitné značkové materiály, z ktorých sú kusové koberce vyrobené, garantujú vysokú odolnosť proti zašpineniu, farebnú stálosť, antistatické vlastnosti a dlhú životnosť.

Článok Koberce Breno bol publikovaný 7. února 2013 v 16.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...