Koberce Trend

Tagy:  koberce trend, trend www, line trend

Sponzorované odkazy:

Koberce Trend

Keď koberce, tak byť Trend

História

Firma Trend je medzinárodnou firmou, ktorá bola v Českej republike založená v roku 1997. V roku 2008 už vlastní vyše 80 predajní. Áno, Česká republika je Trendom prepletená v každom kraji. Firma Trend produkuje koberce, PVC, laminátové podlahy, garniže, matrace, podlahové lišty, záťažové koberce, zákazky na kľúč a ostatné doplnky. Na Slovensku má Trend viac než 50 predajní, v Maďarsku okolo 15 predajní. Celkom vo všetkých krajinách sa môže pochváliť zhruba 150 predajňami.

Firma vám zabezpečí dopravu, položí podlahové krytiny tam, kde budete chcieť, oreže koberce na mieru, firemní odborníci vám radi poskytnú odborné poradenstvo a ak sa rozhodnete urobiť „poriadny nákup“, potom je možné, že vám bude udelená aj nejaká tá množstevná zľava. A ak sa náhodou stane, že nejaký ten koberec predsa len bude vypredaný, v tom prípade firma rada zaistí vami požadovaný produkt a dopraví ho do danej prevádzky. Samozrejmosť ako je vyhradené parkovisko pre zákazníkov Trendu pred každou predajňou alebo platby cez platobné karty snáď len zmienim. S týmto všetkým sa môžete v Trende stretnúť.

Koberce sú cenovo veľmi výhodné, toto si môžete sami zistiť, keď porovnáte ich produkty s konkurenčnými.

Trendový sortiment

V kobercovej metráži sú koberce podkladové, sú v rozmanitých odtieňoch. Ďalej sú tu koberce s potlačou, vzory sú úchvatné hlavne bohatým výberom, nájdete tu vzory elegantné ale aj detské (s myšou papajúcou syr, koberec, na ktorom sú cesty a domy, to ocenia istotne chlapci, farebné kombinácie…). Módne sa stávajú aj koberce tráva alebo scroll.

U kusových kobercov sú na tom s farebnými odtieňmi a rozmanitosťou tvarov podobne dobre ako u kobercovej metráže.

kusovy koberec detskykusovy koberec detsky

Zdroj: koberce-trend.cz

U plávajúcich podláh máte na výber 7 mm a tiež 8 mm plávačky.

Matrace si môžete kúpiť buď pružinové, penové alebo latexové, záleží len na vás, na výber máte pestrú ponuku, rovnako tak to platí aj u PVC, kde budete voliť medzi PVC bytovým či PVC záťažovým.

Sortiment Trendu je veľmi rozmanitý, určite si vyberiete to, čo práve potrebujete. Nechajte sa inšpirovať a zvelebte si váš byt či domček, buďte Trend.

Článok Koberce Trend bol publikovaný 7. února 2013 v 06.30 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Muráriková Jana. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...