Bývanie v hnedej farbe je trendy

Tagy:  hnedá farba, interiér, dizajn, byt, dom, hnedá farba, drevo, prírodné materiály, metalické odtiene

Sponzorované odkazy:

Bývanie v hnedej farbe je trendy

Hnedá je neutrálnou prírodnou farbou, ktorá má ako v móde, tak v dizajne, svoje neodmysliteľné a nenahraditeľné miesto. Možno si pri predstave hnedého interiéru predstavíte niečo nudné, ​​všedné a veľmi nezaujímavé, avšak opak je pravdou, pretože nie je hnedá ako hnedá. Existuje veľa odtieňov hnedej farby, ktoré možno kombinovať s výraznejšími prvkami alebo s obľúbenými metalickými odleskami, ktoré sú hitom tohto roka. Ak neviete, ako svojmu bývaniu dodať punc exkluzivity a luxusu, nechajte sa inšpirovať práve hnedou farbou, ktorá to hravo zvládne.

V štýle horúcej Sahary

Hnedú je možné do interiéru vpustiť v len tóne, keď vám naozaj bude pripadať akoby ste sa ocitli v zlom sne. Alebo ju naopak vhodne kombinujte a razom získate niečo absolútne dokonalé. Hnedá farba totiž, ako jedna z mála, pôsobí veľmi hrejivým dojmom, ktorý ľahko navodí príjemnú a domácku atmosféru, v ktorej sa budete cítiť skvele vy, celá vaša rodina a rozhodne aj partia priateľov. Držte sa na hladine „tón v tóne“ a klasickú tmavú hnedú farbu zakomponujte do nábytku ako sú skrine, komody, stoly a podobne. Čo sa sedacej súpravy, vankúšov, bytového textilu a doplnkov týka, tu stavte na hrejivú žltú alebo pieskovú, ktoré ľahko vytvoria sahara štýl, v ktorom vám bude teplo, aj keby ste mali celú zimu vypnuté kúrenie. Inšpiráciu hľadajte napríklad v exkluzívnych predajniach In detail, kde je v tomto duchu navrhnutá celá jarná kolekcia.

Autor: MONMONDEFOUAutor: MONMONDEFOU

Inšpirácia vidiekom

Stále viac sa v kolekciách objavuje čistý prírodný štýl, ktorý nemá s plastom, kovmi, sklom a futuristickým organickým vzhľadom vôbec nič spoločné. Je potrebné podotknúť, že aj ľudia sa vracajú k pôvodným interiérom a opäť sa vidia vo vidieckom štýle, ktorý s kvapkou moderny môže vyzerať úplne skvele nielen v rodinnom dome, ale aj v panelákovom byte na sídlisku v centre mesta. Ako si svoj interiér zariadite, je čisto na vás, ale majte vždy na pamäti, že by ste mali voliť niečo nadčasové a neopozerané. A tým je práve vidiecky štýl, ktorý čerpá z prírody, kde sa vyskytuje predovšetkým surové drevo a farby, ktoré bežne v prírode nájdete. Patrí k nim teda samozrejme hnedá, okrová, žltá, oranžová, zelená, purpurová, béžová a biela. Ak chcete svoj vidiecky interiér trochu ozvláštniť, môžete pridať pár drobností v zlatom prevedení. Zabudnite však na úplne neprírodné materiály a tiež na farby ako je ružová, fialová, krikľavo červená alebo lilavá.

Autor: PURPLEAGONYAutor: PURPLEAGONY

Luxus v zlatých tónoch

Hnedú farbu možno pojať niekoľkými atraktívnymi spôsobmi a záleží len a len na vás, v ktorých sa nájdete. Za prvé je tu samozrejme onen spomínaný prírodný štýl, ktorý sa ideálne hodí pre rodinu s deťmi alebo do väčšieho domu, a potom je tu tiež možnosť ultra moderného dizajnu, ktorý ide ruka v ruke s oblými líniami, minimalizmom a prvkami, ktoré sú jednoduché, nadčasové a jemné. Ak chcete vo svojom byte docieliť naozaj luxusný vzhľad, naučte sa hnedú farbu kombinovať s tými metalickými, ktoré sú v kurze a svoje miesto na výslní si nájdu aj za niekoľko ďalších rokov. Skvelou voľbou sú medené lustre, vankúše alebo deky so zlatým prešívaním alebo aj drobná maličkosť v podobe zlatého okraja na tanieroch. Nezabudnite vždy myslieť na drobnosti, lebo práve detaily robia interiér dokonalým a charakteristickým. Inšpiráciu hľadajte napríklad v nových kolekciách značky Deny designs.

Autor: DEDEATAAutor: DEDEATA

Článok Bývanie v hnedej farbe je trendy bol publikovaný 25. března 2015 v 09.45 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...