Sedačka v modulárnom prevedení

Tagy:  sedačka, sedacia súprava, pohovka, atypická sedačka, modulárna sedačka, Movis, sedací nábytok

Sponzorované odkazy:

Sedačka v modulárnom prevedení

Sedacia súprava, sedačka alebo gauč je základom každého moderného interiéru, v ktorom predstavuje nábytok praktický aj estetický. Sedacia súprava veľmi často vypĺňa obývacie izby, pracovne, vstupné haly alebo detské izby. Výber na tuzemskom trhu je naozaj veľmi pestrý, a to vo všetkých sférach: teda materiály, farbe, vzore, veľkosti, štýle prevedenia a možnostiach použitia.

Novinkou v sedacom nábytku je modulárny, veľmi ľahký nábytok, ktorý sa vyznačuje hravosťou, zábavnosťou, funkčnosťou a modernom poňatí. Sedací a ostatný nábytok vyrobený spoločnosťou Movis sa vyznačuje základnou charakteristikou, ktorou je flexibilita. Akýkoľvek nábytok vychádzajúci z tejto dielne môžeme pretvoriť, presunúť, rozmanito využiť a zvoliť tak, ako potrebujeme. Je to akýsi druh skladačky, stavebnice pre dospelých, ktorá nám však okrem zábavy prináša aj úžitok.

Q-Couch je sedačka, ktorá má nekonečný variant možností usporiadania sedadiel. Model sa vyznačuje nielen hravosťou, roztomilosťou, nepredvídateľnos­ťou, ale aj extrémnou flexibilitou, pretože pre každú situáciu môžeme zvoliť iný variant. K základným prednostiam sedačky, ktorá je zrejmá na prvý pohľad, je jej organický a veselý vzhľad. Jednotlivé moduly sú vyrobené tak, aby do seba voľne zapadali, teda bez skrutiek, spojok či iných spojív.

Q-Couch je k dispozícii v ôsmich zaujímavých farebných prevedeniach, jednotlivé farby sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám interiéru. Vďaka flexibilnému nábytku od spoločnosti Movis možno z každého interiéru vytvoriť nekonečné možnosti dizajnového prevedenia.

originálne prevedenieoriginálne prevedenie
všestranné využitievšestranné využitie
veselé, hravé a inveselé, hravé a in

Zdroj: http://padstyle.com/…-movisi/2017

Článok Sedačka v modulárnom prevedení bol publikovaný 14. února 2014 v 06.45 v rubrike Nábytok. Autorom článku je Ing. Šárka Jalčová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...