Už máte na varenie tú správnu zásteru?

Tagy:  varenie, pečenie, móda, bývanie, doplnky, nakupovanie

Sponzorované odkazy:

Už máte na varenie tú správnu zásteru?

Každá gazdinka, ktorá pre svojich najbližších často varí a pečie veľmi dobre vie, aké ľahké je sa ušpiniť. Ak máte na sebe staré tričko a tepláky, nič sa nedeje, ak ale počas slávnostnej večere iba naberáte pokrmy, pri čom si zašpiníte svoje najobľúbenejšie nohavice, môžete mať ľahko pokazený celý zvyšok dňa. Naše babičky veľmi dobre vedeli, z akých dôvodov nosili zásteru, preto sa tohto „trendu“ nebojte a zaobstarajte si takú, ktorá bude praktická a ešte k tomu slušivá. A že neviete, kde takú domácu zásteru zohnať? My vám dáme niekoľko skvelých tipov!

Umývateľný variant

Zástera samozrejme slúži k tomu, aby ste od omáčok a marmelád ušetrili svoj krásny odev a doplnky, avšak musíte počítať s tým, že aj zástera sa môže zašpiniť tak, že ju budete musieť ihneď hodiť do koša s bielizňou. Ak nechcete po každom varení obedu alebo pečení nedeľného dezertu prať, kúpte si praktický variant s umývateľným povrchom, ktorý ľahko zotriete handričkou a zástera opäť žiari ako nová. Tento model v štýle klasickej šachovnice si zaobstaráte na e-shope NEIMANMARCUS.COM už za skvelých 13 €.

Autor: NEIMANMARCUSAutor: NEIMANMARCUS

Návrat retra

Retro znamená akýsi návrat niečoho z minulosti a v oblasti módy ide vždy o také kúsky, ktoré boli v predchádzajúcich rokoch neuveriteľným trendom. Typickými retro motívmi sú také prvky, ktoré sa objavovali v 60. a 80. rokoch. Poznali ich tak veľmi dobre naše babičky a tiež rodičia. Ak aj vás zachvátila retro móda, ktorá sa teraz objavuje všade okolo, a to nielen v módnych butikoch, obstarajte si túto štýlovú zásteru s kubistickými motívmi, v ktorej sa bude variť a piecť o poznanie príjemnejšie. Zaobstarať ju môžete na e-shope FINNISHDESIGNSHOP­.COM za 41 €.

Autor: FINNISHDESIGNSHOP.COMAutor: FINNISHDESIGNSHOP.COM

Praktická sukňa na varenie

Klasická zástera sa zaväzuje ako za krkom, tak okolo pása a pôsobí ako akési šaty, ktoré chránia kompletne celý odev, okrem rukávov, ktoré je ideálne vyhrnúť alebo vôbec nemať. Ak je vám tento druh šnurovania trochu nepríjemný a radšej by ste na sebe mali niečo pohodlnejšie a príjemnejšie, potom si kúpte len šnurovaciu sukňu na varenie, ktorá chráni spodnú časť tela, a to nielen pred špinou, ale tiež pred spálením o rúru. Napríklad tento exkluzívny farebný variant si môžete kúpiť na e-shope FINNISHDESIGNSHOP­.COM za 51 €.

Autor: FINNISHDESIGNSHOP.COMAutor: FINNISHDESIGNSHOP.COM

Pastva pre oči

Môžete sa pýšiť partnerom, ktorý vás miluje každým kúskom a najradšej by vás neustále sledoval? Potom zabudnite na neforemné a absolútne anti sexuálne zástery na šnurovanie za krk a radšej si zaobstarajte niečo, čo ho poteší. Skvelou voľbou je napríklad táto čipkovaná zástera od značky Agent Provocateur, ktorá je natoľko zvodná, že v nej večeru možno ani nestihnete dovariť. Počítajte však s tým, že takáto zástera vás neochráni ani pred popálením, ani pred špinavými hrncami. Zaobstarať si ju môžete na e-shope SHOPBOP.COM za 60 €.

Autor: SHOPBOP.COMAutor: SHOPBOP.COM

Článok Už máte na varenie tú správnu zásteru? bol publikovaný 7. dubna 2015 v 07.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...