Vychytávky na záhradu, ktoré uľahčia prácu a skvele vyzerajú!

Tagy:  vychytávky na záhradu, doplnky, náčinie, zástera, grilovanie, chladnička

Sponzorované odkazy:

Vychytávky na záhradu, ktoré uľahčia prácu a skvele vyzerajú!

Záhrada je pre veľa žien niečím viac, než len kusom zeleného pozemku. Rovnako tak, ako dbáte na upratovanie domácnosti, potrpíte si na moderný interiér a chcete sa doma cítiť maximálne uvoľnene, tak aj záhrada podlieha týmto štandardom a práca v nej navyše pôsobí ako dokonalá forma relaxácie po náročnej práci alebo v nie príliš dobrom psychickom rozpoložení. Inšpirujte sa štýlovými záhradnými vychytávkami, ktoré vám uľahčia veľa práce a navyše vám aj vašej záhrade budú maximálne svedčať.

Praktická zástera

Každá dobrá gazdinka a kuchárka má vo svojej kuchyni aspoň jednu zásteru. Prečo si teda nekúpiť podobnú vychytávku na záhradu, kde jej služieb naozaj využijete. Záhradná zástera má praktické vrecká, kde schováte nožnice, klieštiky, handričky a iné vymoženosti, ktoré pri práci na záhrade potrebujete mať stále pri ruke. S týmto originálnym doplnkom, ktorý zoženiete v mnohých farebných variantoch, budú všetky záhradné činnosti hračkou.

Kúpte si praktickú záhradnú zásteru, autor: paradnidarkyKúpte si praktickú záhradnú zásteru, autor: paradnidarky

Grilovacie doplnky

K letu patrí úplne neodmysliteľne grilovanie a každý, kto vlastní záhradu, si ho v tomto úchvatnom ročnom období dopraje plnými dúškami. Avšak vysoké teploty a sparná nie sú pre čerstvé suroviny, obzvlášť potom pre mäso, dvakrát ideálne. Predíďte zdravotným a žalúdočným problémom a kúpte si praktickú mini chladničku, určenú špeciálne pre grilovanie. Tu uložíte marinované mäso, zeleninu, klobásy a ďalšie pochutiny, ktoré zostanú dlho čerstvé a zdravé.

Mini chladnička ochráni surové mäso, autor: kuchynedumazahradaMini chladnička ochráni surové mäso, autor: kuchynedumazahrada

Nežné náčinie

Patríte k milovníčkam farieb a radi sa nimi neustále obklopujete? Potom vás rozhodne zaujme táto roztomilá záhradná súprava, určená rýdzo pre ženskú populáciu. Štýlový plastový košíček z umývateľného materiálu a príjemnou rukoväťou v sebe skrýva vychytávky, ktorými ľahko vyplejete záhon, zasadíte sadenice či ostriháte zvädnuté kvety. Košíček je ľahký, variabilný a tak ho môžete mať stále pri sebe. V prípade, že ho práve nebudete potrebovať bude na vašej krásnej záhrade slúžiť ako dekorácia.

Rýdzo ženská záležitosť, autor: gizmoRýdzo ženská záležitosť, autor: gizmo

Článok Vychytávky na záhradu, ktoré uľahčia prácu a skvele vyzerajú! bol publikovaný 21. května 2014 v 07.15 v rubrike Záhrada. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...