5 prepisovačiek, ktoré jednoducho budete chcieť!

Tagy:  dekorácie, doplnok, písanie, byt, dom, interiér, zápisník, blok, diár, farby, jar

Sponzorované odkazy:

5 prepisovačiek, ktoré jednoducho budete chcieť!

Aj napriek tomu, že svet techniky nenávratne zasiahol celý svet a neustále sa míľovými krokmi posúva vpred, stále sa nájdu takí, ktorí preferujú klasický diár, písacie bloky a nesmie im v kabelke alebo vo vrecku saka chýbať prepisovačka, ktorú skrátka žiadny smartphone alebo elektronický zápisník nemôže nikdy nahradiť. Ak sa v tomto ohľade radíte tak trochu do starej školy, pozrite sa na celkom nové obrázkové prepisovačky, ktoré sa páčia ako dospelým, tak deťom a ktoré vo svete bodujú na plnej čiare. Páči sa vám zajačik, kuriatko alebo myš? Stačí si len vybrať a môžete veselo písať, kresliť a zapisovať.

Možno si pamätáte legendárnu japonskú kreslenú rozprávku, ktorá dnes patrí k tým najobľúbenejším a veľa dospelých aj detí na jej originalitu nedá dopustiť. Hlavný hrdinom animovaného filmu bol dobrý duch Totoro, ktorý sa svojím špecifickým zjavom stal motívom mnohých ďalších kresieb a neskôr aj oblečenia a doplnkov. Ak sa hrdo radíte k milovníkom rozprávok a ani japonská postavička Totoro vám nie je cudzia, kúpte si sadu týchto skvelých pier, keď vás jeden kus vyjde na senzačných 2 € a 30 centov, a to len na e-shope ETSY.COM.

Autor: ETSY.COMAutor: ETSY.COM

Zvieratá sú veľmi obľúbenou tematikou, ktorá je blízka deťom aj teenagerom a dokonca dospelým. Zvieratá sa objavujú aj na oblečení, a to často v kreslenej podobe, ktorá je štýlová a trendy. Prečo by ste si teda nemohli zaobstarať napríklad prepisovačku s motívom mačacej hlavy, ktorá je skvelým doplnkom a navyše perfektne píše. Prepisovačku si zaobstaráte na e-shope MINIINTHEBOX.COM, a to už za neskutočných 1 € a 20 centov.

Autor: MINIINTHEBOX.COMAutor: MINIINTHEBOX.COM

Pomaly, ale iste sa blížia teplé dni a neskôr tiež leto, ku ktorému samozrejme úplne neodmysliteľne patrí tiež kúpanie, ľahký odev a bezpochyby aj zmrzlina. Ak si chcete na horúce letné dni zaspomínať už dnes alebo sa na ich skorý príchod chcete náležite pripraviť, obstarajte si veselé prepisovačky práve s tematickou zmrzlinou, ktoré sú veselým spestrením, ktoré navyše skvele píšu. Prepisovačky si môžete kúpiť na e-shope MINIINTHEBOX.COM, kde vás jeden farebný kus bude stáť iba 1 € a 40 centov.

Autor: ETSYAutor: ETSY

Veľmi by ste si priali doma pestovať živé rastliny, ale bohužiaľ patríte k tým jedincom, čo nevedomky zahubia aj kaktus? Potom si nelámte hlavu s neustálym vyhotovením nových a nových kvetov a radšej si zaobstarajte štýlovú dekoráciu, ktorú navyše môžete aj bežne využívať. Jedná sa o interaktívnu sadu pier, ktoré pripomínajú trávu alebo listy kvetov, pričom skvele píšu. Jeden kus kúpite na e-shope ETSY.COM za 1 € a 80 centov.

Autor: ETSY.COMAutor: ETSY.COM

Jar sa každoročne nesie predovšetkým v znamení rastlín a najrôznejších kvietkov, ktoré by sa mali objavovať ako v interiéri, a to ideálne vo svojej prirodzenej a živej podobe, tak v šatníku, ako motív na tričku, saku alebo kabelke. Ak sa chcete kvetinovými motívmi obklopovať ešte viac, zaobstarajte si sadu týchto pier, ktoré vás na e-shope BANGGOOD.COM budú stáť 1 € a 80 centov za kus.

Autor: BANGGOOD.COMAutor: BANGGOOD.COM

Článok 5 prepisovačiek, ktoré jednoducho budete chcieť! bol publikovaný 17. dubna 2015 v 12.00 v rubrike Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...