Domáca kancelária čiste pre ženy

Tagy:  domáca kancelária, nábytok, stoličky, kancelárske potreby, písacie potreby, vybavenie, byt, dom

Sponzorované odkazy:

Domáca kancelária čiste pre ženy

Pojem kancelárie vždy evokuje papierovanie, práca na počítači, stres a dizajn je to posledné, nad čím by ste sa zamýšľali. Klasické kancelárske priestory sú obvykle vybavené účelne, nijako farebne a predovšetkým prakticky, aby spĺňali svoju funkciu. Človek sa v nich tak môže cítiť pomerne nekomfortne a predovšetkým potom ženy, ktoré sú zvyknuté byť obklopené farbami, krásnymi doplnkami a príjemnými materiálmi. Ak máte to šťastie, že môžete pracovať z pohodlia domova, zariaďte si kanceláriu podľa svojho a rozhodne zabudnite na všetky predpísané schémy, kvôli ktorým sa z kancelárskych „pracantov“ stávajú neurotici.

Praktické a pekné zároveň

V kanceláriách je nábytok zvyčajne v šedivých či inak neutrálnych farbách, ktoré nenadchnú ani neurazia. Hlavné je, že takéto komody pojmú hŕbu papierov, šanóny a prepisovačky. Vy sa ale môžete poobzerať po niečom romantickejšom, čo bude rovnako tak účelné, ale vo farbách, ktoré sú ženám podstatne bližšie. Čo tak staviť na štýlovú ružovú, ktorá vám okamžite zdvihne náladu a z vášho pracovného kútika urobí príjemné miesto, kde bude radosť tvoriť.

Autor: cb2Autor: cb2

Hlavne pohodlie

Vzhľadom k tomu, že sa pri práci potrebujete naozaj sústrediť, musíte sa za každú cenu cítiť pohodlne a príjemne. Sedenie pri kuchynskom stole či dokonca na barovej stoličke preto neprichádza do úvahy. Kancelárska stolička by mala byť pojazdná, aby ste sa ľahko a rýchlo mohli premiestniť od počítača k tlačiarni až ku dverám. Ďalej stavte určite na kožu a čalúnenie, ktoré vám zaistí komfortné posedenie, pri ktorom nebudú trpieť chrbát ani nohy.

Autor: lampsplusAutor: lampsplus

Ceruzka, blok aj izolepa

Čo vám samozrejme nesmie chýbať, sú klasické kancelárske potreby, bez ktorých sa v prípade papierovania nezaobídete. Miesto hrnčeka, ktorý nepekne zaplníte množstvom ceruziek a nožníc si ale zadovážte profesionálnu sadu obsahujúcu drevený stojanček, špeciálny kalíšok na písacie potreby, poznámkové bloky a tiež farebné štítky, vďaka ktorým budete ľahko v obraze, ktoré úlohy ste už splnili a aké vás ešte čakajú. Nezabudnite tiež na gumu či izolepu, ktorá je aj dnes potrebná.

Autor: luminaireAutor: luminaireAutor: 2modernAutor: 2modern

Prehľadne a dohromady

Chaotickí ľudia si robia poznámky na akékoľvek papiere, čo im práve prídu pod ruku a potom majú vo svojej práci zmätok a stávajú sa obeťami stresu. Vy si ale vo svojich veciach robte poriadok, mal by obsahovať praktické bloky, euroobaly, dosky a samozrejme šanóny, ktoré je ideálne triediť do praktických kategórií. Vy si ale nekúpite nevzhľadné varianty a poohliadnete sa po niečom trendy, čo bude v dúhových či pastelových odtieňoch, ktoré budú skvele ladiť so zvyškom vybavenia.

Autor: connoxAutor: connox

Aký je čas?

Aj počas práce je nevyhnutné sledovať čas, aby ste vedeli kedy máte odísť na schôdzku, či sa blíži čas uzávierky alebo kedy si máte urobiť pauzu na obed. Ako praktický doplnok vám vo vašej home office poslúžia nástenné hodiny, ktoré musia byť samozrejme tiež v príjemných odtieňoch, ktoré sú blízke vášmu ja. Tento model od dizajnérskej značky Etsy vás vyjde na príjemných 27 €.

Autor: etsyAutor: etsy

Článok Domáca kancelária čiste pre ženy bol publikovaný 5. června 2014 v 12.00 v rubrike Nábytok, Dom, Byt a Doplnky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...